Kavárna a její filozofie

hrnek

kaFFe na Béčku je studentská kavárna situovaná v budově B, jenž je sídlem filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. Naší hlavní myšlenkou bylo zajistit studentům fakulty nejen místo, kde přečkají volnou hodinu nebo chytnou wifi. Od toho máme na Béčku odpočinkovou místnost. Chtěli jsme vytvořit něco, kde se studenti mohou potkávat, strávit příjemné chvíle nejen nad dobrou kávou a něčím malým k snědku. Místo, kde se mohou konat méně formální schůzky třeba i s akademiky. Místo, kde se mohou konat diskuze, filmová promítání a realizovat další podobné aktivity třeba i za přítomnosti právě zmiňovaných vyučujících.


Co nabídneme?

hrnek

Káva, dorty, chlebíčky...to nabízí nejedna kavárna vzdálená ani ne 500m od budovy. Krom atmosféry se snažíme přijít s ideou, že ani domácí nemusí být out. Tedy velmi ve zkratce, od klasického espressa a cappuccina přes rozpustnou kávu až k pravému domácímu turkovi. Řídíme se pravidlem: Sto lidí, sto chutí.
Jelikož automat se sušenkami, tyčinkami a dalšími prázdnými kaloriemi neuspokojuje naši poptávku, plánujeme nabídku ovocných a zeleninových salátů, obložených baget a chlebíčků. Na své si přijdou i milovníci sladkého. V nabídce nebudou chybět ani domácí zákusky.


Menu

mufin

Káva&nápoje

Espresso
Espresso Lungo
Cappuccino
Cafe Latté
Káva alá turek
Rozpustná káva
Káva z mokka konvičky
Káva z jezva
Čaj zelený/černý/bílý
Perlivá a neperlivá voda

Dezerty&pokrmy

Originální dorty
Domácí bábovka
Bezlepkový zákusek
Domácí palačinky
Cupcake
Chlebíčky
Obložené bagety
Zapečené panini
Ovocné saláty
Zeleninové saláty