Vítejte

Vítejte na stránkách věnovaných technice decoupage a především tomu, jak se dá tato technika využít při dekoraci bytových doplňků.

Decoupage neboli 'dekupáž' je technika dekorování menších ploch pomocí lepených kousků papíru, látky a dalších podobných materiálů. Moje výrobky, které můžete vidět níže, ale zahrnují mnohem sofistikovanější výrobní proces než jen 'pouhé' lepení papírové mozaiky. Více se můžete dočíst v sekci Výroba, kde vás seznámím s mým výrobním postupem a odhalím i nějaká ta tajemství mého výrobního procesu.

Stránky ale nevedu jen proto, abych mohl představit svoje výrobky. Moje výrobky si můžete i zakoupit, případně objednat vlastní variace obrázků tak, aby ladily k vašemu bytovému interiéru a maximálně lahodily vašemu oku.


Ukázky

Pár ukázek z mých výrobků... Více najdete v sekci Galerie, kde si můžete prohlédnou všechny typy mých výrobků.

Obrázek-Levandule

Dvojitý obrázek na jedné desce
Bylinky

Levandulové zátiší

Poznámka

Omlouvám se za sníženou kvalitu některých fotek. Ne všechny mé výrobky byly foceny stejně kvalitním foťákem za stejných podmínek (světlo, denní doba,...). Mám v plánu je všechny nafotit znovu, tak aby byly barevnější, ostřejší a bez tmavšího tónování, ale vzhledem k jejich počtu půjde o běh na velmi dlouhou trať.

Decoupage - obrázky

Lukáš Konvalina, 2015