Tato stránka je o uměleckém focení

Vítám Vás na svých stránkách a něco málo bych vám řekl osobě. Fotografování se věnuji od prvního okamžiku, kdy jsem poprvé dostal do ruky můj první fotoaparát, který byl ještě na kinofilm byl mého dědečka. Hned po několika fotografiích, co jsem nafotil a sám i vyvolal tak jsem měl jasno, že fotografování bude můj životní koníček a cíl. Od té doby se věnuji naplno fotografování, ale kinofilm jsem časem vyměnil za modernější digitální fotoaparát a s velikou vášní fotím.

Fotografováním zachycuji kouzelné okamžiky, které by jinak nebyli zaznamenané a uchované v naších myslích. Jsou to okamžiky, kdy jste Vy nebo Vaši blízcí nejšťastnější, kdy jste nejkrásnější a v rozkvětu, narození potomka, váš kouzelný svatební den a dny kdy na Vaši tváři je ten nejúžasnější úsměv pod sluncem.

Protože, tyto krásné okamžiky časem v myšlenkách vyblednou, tak proto je uchovejte v podobě krásných a navždy věčných fotografií, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Moje fotografické motto zní: "JSEM VŽDY VELMÍ ŠŤASNÝ A SPOKOJENÝ, KDYŽ JSTE ŠŤASNÝ A SPOKOJENÍ VY A MÁTE ÚSMĚV NA TVÁŘI."

Co fotím

Delší dobu se umělecky věnuji fotografování postav v přírodě i v atelierů, krásných portrétů zachycující vaši krásu, mazlíčků, krásných roztomilých miminek, těhotných maminek s jich drahými polovičkami, usměvavých dětí, rodinné, hezké svatby a krásných nevěst a jejich milovaných nastávajících manželů, proto hledám krásné, zajímavé, a unikátní záběry při fotografování svateb. Za focením jezdím dokonce i vzdálených i netypických míst.

Čím fotím

Fotím fotoaparátem Nikon D3400 černý a k tomu objektiv NIKKOR 35mm f/1,8 AF-S DX pro focení panoramat, dalé NIKKOR 50mm f/1.8G AF-S na focení potrétů a postav. Tyto 2 objektivy mají pevná ohniska bez zoomu, rád snimi fototím. A jako poslední objetiv je můj nejoblíbenější NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G AF-P DX ED VR fotím sním nejčastěji, díky tomu to objektivu mohu fotit vetšinu scén a je všetraný, proto ho mám nejradši.

Ceník

Ceny pro rok 2018
Služby
Standartní focení
Krátké focení
Mimi focení
Svatba
Focení mazlíčků
Cena 1 800,-kč 1 000,-kč 2 000,-kč 5 000-12 000,-kč 1 000,-kč
Popis Nejčastěji využívaný typ focení. Krátké focení Focení novorozeňat Různé varianty Focení zvířátek
Místo ateliér/exteriér ateliér/exteriér ateliér interiér/exteriér exteriér
Čas focení 1-1.5 hod. 30 min. 2-3 hod. 6-8 hod. 1 hod.
Počet kusů 10 fotografií 5 fotografií 12 fotografií 35-60 fotografií 5 fotografií