GNight

Úspěchy spolku GNight

Potopené poklady

shipwreck image

Americké zlaté mince

Místo nalezení: Loď RMS Republic.

Tato výletní lod vozila zbohatlíky a bylo jí také přezdíváno Milionářská loď V době kdy se potopila však nevezla jen bohatství lidí ale také států, jelikož měla na palubě půjčku Rusku od USA v podobě zlatých mincí, v té době ceněných na 3 miliony dolarů(rok 1909), v dnešní době ceněná na více jak 5 bilionů dolarů.

shipwreck image

Španělské zlaté a stříbrné mince

Místo nalezení: Loď Nuestra Señora de las Mercedes.

Potopená španělská válečná lod, kterou potopili Britové u Portugalska když odmítla inspekci, schovávala ve svém trupu zlaté a stříbrné mince v hodnotě přes 500 milionů dolarů.

shipwreck image

Španělské zlato, stříbro a drahokamy

Místo nalezení: Loď Nuestra Señora de Atocha.

Vypráví se, že trvalo 2 měsíce než naložili drahocenný náklad této lodi, asi si dovedete představit jak se Španělé cítili když se jim kvůli hurikánu potopila 35 mil od Key West. Momentálně jsme z jejích trosek vytáhli přes 450 milionů dolarů v cennostech.

Vydírání

Kurtizána Harriette Wilson

Její memoárý jsou známé hlavně proto, že vymáhala peníze za to že nezveřejní části týkající se jejích bohatých milenců. Jednou z jejích obětí byl například i Vévoda z Wellingtonu.

Maria Reynolds,James Reynolds

Alexander hamilton musel jeden čas platit Jamesovi aby neprozradil, že měl aféru s jeho ženou, když však Jamese chytili kvůli jinému podvodu a on se pokusil Hamiltna vydírat s tím že ho z toho má dostat, Hamilton nepomohl. A James se mstil.

Čínská císařovna Cixi

Cixi ovládala svého synocve, Císaře. Několikrát unesla a mučila jeho oblíbenou konkubínu či služku a detaily které takto získala použila aby udržela synovce pod svojí nadvládou