GNight

Významní členové spolku GNight

badger image

Boris Badgers

Boris je specialista přes výbušniny. Pocházejíce z chudých poměrů, Boris se jako malý musel vysloveně vyhrabat z nory, k čemuž mu pomohla hlavně jeho láska k chemii a matematice. Kvůli převzetí viny za zločin který provedl jeho bratr Stan bohužel ztratil stipendium na prestižní univerzitě a byl zavržen všemi, co ho do té doby obklopovali. Vržen na absolutní dno, bez přátel, bez peněz, bez rodiny která ho zavrhla stejně jako ostatní, Boris to nevzdal. No a když ho nechtějí v laboratoři tak svoji lásku k chemii a dramatičnu holt uplatní jinde.

fox image

Foxy Tippins

Foxy je Specialista na Vábení. Její první vzpomínky jsou ze špinavých ulic. Kdyby se shodou náhod nerozhodla jedné mrazivé noci schovat v domě s rudými světly, dnes by již nebyla na světě. Ujali se jí tam, dali jí jídlo, dali jí šaty, dali ji rodinu skládající se ze starších sester. A i když po nějakém čase pochopila, že se ji neujali jen z dobré vůle a co se od ní v budoucnu očekává, přišlo jí to jako rozumná cena za to co pro ni udělali. Asi neuškodilo že v tomto řemesle byla talentovaná, a už jako mladá slečna byla schopná omámit i budhistické kněze. A jak rostla do krásy a nabírala zkušenosti, zjistila že jedno město ji už nestačí a tak se rozhodla uplatnit své schopnosti na větším hřišti.

boar image

Alan Boark

Alan je Specialista na Nekalé praktiky. Alan je neřád, jeho kriminální složku používají v jeho rodném městě na policejní stanici jako tapetu. A nemluvíme tu o jedné tapetě nebo jedné místnosti, mluvíme tu o celé policejní stanici. Kdykoli se v Alanově blízkosti děla nějaká nekalost, Alan musel být u toho. Ve školce kradl lízátka, ve škole falšoval podpisy rodičů celému ročníku, na střední se účastnil prodeje drog a na vysoké se nabourával do systému a přepisoval známky. Není se tedy čemu divit že se Alan dostal do mnoha problému ale jako zázrakem se z nich vždy dokázal nějak vymluvit. Po čase si Alana všimla rudá mafie a on začal dělat pro ně. Jedná-li se o vydírání, vymáhání, krádež identity nebo snad obchodování s orgány, Alan dělal vše. No a když se mu povedlo naštvat na sebe pár velice mocných lidí a potřeboval zmizet, oslovili jsme ho a on se k nám přidal.

puffer fish image

Stacy Pufferfish

Stacy je Specialista na Podvodní operace. Rodačka malého bezvýznamného ostrůvku kdesi v karibiku, Stacy by mohla říct, že uměla dříve plavat než chodit. Moře a podmořský svět ji fascinoval již od malička a tak není divu že tam strávila tolik času, kolik jen mohla. Je jistě pochopitelné , že se jí jednoho dne při potápění povedlo nalézt trosku lodi, a i když to nebyla galeona ze 17 století ale pouze rybářská bárka, vyvolalo to u ní zájem o podmořskou archeologii, neboli řečeno jinak, hledání pokladů. Stacy vystudovala podmořskou biologii a archeologii na univerzitě v Sydney, a díky své pilné pracovní morálce a velké dávce štěstí měla brzy velké úspěchy načeš byla rekrutována do jisté organizace.

hedgehog image

Hedge Hoggers

Hedge je specialista přes Bojová umění. Hedge byl první dítě a tudíž následovník klanu mistrů bojového umění. Již od malička byl veden svým dědečkem a otcem jak k mistrovsví bojového umění, tak k vedení rodinného doja. Vše se změnilo když mu bylo 15 let, kdy kvůli velkému požáru v Kyotu přišel nejen o své dědictví, z doja nezbyly ani základy, ale také o dědečka a otce, a tak se upnul na jedinou věc, co mu po nich zbyla. Bojové umění. Rozhodl se cestovat a kdekoli našel jiné cvičitele bojového umění, vyzval je na souboj aby zlepšil své schopnosti. Ze začátku více prohrál než vyhrál ale postupem času získal zkušenosti a věhlas. V tuto chvíli s ním ale žádný cvičitel nechtěl vést souboje, a tak mu nezbývalo nic jiného, než obrátit svůj zrak k podsvětí. Účastnil se několika mistrovství, a to jak klasických tak i na smrt a vždy byl vítězem. K organizaci se přidal z jediného důvodu, věří že mu pomůžeme dosáhnout pravého mistrovství bojového umění at to stojí co to stojí.