Veselá hruška

veselá hruška Ovoce - Zelenina

Úvod

O nás

Jsme společnost mající dlouholeté zkušenosti s produkcí i prodejem nejrůznějších zemědělských výpěstků. Orientujeme se především na pěstování plodin mírného pásu, mezi které patří zejména odrůdy brambor, rajčat, cibulí, česneku, jablek, hrušek, broskví a mnoho dalšího. Vznik Veselé hrušky se datuje až do roku 1993 a její sídlo se nachází na Novém Zélandě v malebné obci Hobbiton nedaleko od města Matamata. Samozřejmostí v naší obchodní strategii perfektní servis pro naše zákazníky a odběratele. A to jak v kvalitě nabízeného zboží, tak i v ochotě k zákazníkovi. Návštevu našeho podniku můžete spojit také s prohlídkou okolí Hobbitonu a nechat se okouzlit přírodními krásami, které toto překrásné městečko nabízí.

Proč ovoce?

Víte, že věda, která se zabývá ovocem, se nazývá pomologie? Ptáte se proč? Je to proto, že starořímskou bohyní ovoce byla Pomona. A Římané věděli, proč uctívat bohyni ovoce a ovocnářství. Ovoce patří mezi významné čisticí prostředky našeho těla, protože obsahují více než 90% vody. A nejen to. Ovoce je pro nás také významným zdrojem vitamínů. A k tomu všemu skvěle chutná. Seznamte se proto s našimi ovocnými produkty.

Proč zeleninu?

Víte, že v našich českých podmínkách lze pěstovat asi sto druhů zeleniny? Ale ve skutečnosti se zde pěstuje jen zhruba třicet. A to ještě mnoho z nich řadíme mezi méně známé druhy. Zelenina v naší potravě je důležitým zdrojem vitamínů, minerálů i vlákniny. Člověk by měl myslet především na to, že i malé množství syrové zeleniny má velkou výživovou a regenerující hodnotu pro naše tělo. Syrová zelenina obnovuje buňky a tkáně. Kupujte proto jen tu nejlepší zeleninu, která bude dodávat vašemu tělu energii. Vyberte si proto z naší nabídky zeleninových produktů.

Valid XHTML | Copyright © 2013 Ondřej Boura