Penzion U Farada

O nás

Penzion U Farada nabízí ubytování v Českém ráji pro rodiny s dětmi, páry či jednotlivce. Najdete nás přímo v srdci Českého ráje a Prachovských skal, pouze 5 km od pohádkového města Jičína.
Penzion je vybaven 13 nově zkrekonstruovanými pokoji ve dvou patrech.
Ubytovat se můžete v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích nebo v apartmánu, každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Prostorná jídelna, která slouží i jako společenská místnost, kde lze hrát různé hry, nebo posedět s přáteli. Je zde dobře vybavená knihovna pro nepříznivé počasí. Jídelnou lze projít na prosklenou terasu s krásným výhledem na okolní svěží přírodu. Milovníci zpěvného ptactva si přijdou na své. Penzion lze využít i v zimě, zvláště když je dostatečné množství sněhu. Mírně zvlněný terén nabízí příjemné vyjížďky na běžkách pro turisty, kteří se rádi kochají krásnou přírodou.
Český ráj nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. Pokud patříte mezi milovníky turistiky nebo raději poznáváte krajinu ze sedla kola můžete využít turistických cest nebo cyklostezek, které se nachází kousek od penzionu. Okolní les je ideálním místem pro romantické procházky. Také jako jediní v okolí nabízíme možnost vyjížděk do přírody na koni.Stáje o kapacitě 6 koní jsou součástí objektu. K dispozici je i kůň pony pro malé děti. Je to jejich velmi oblíbená zábava.
Penzion U Farada je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá příjemné ubytování v klidném prostředí Českého ráje za přijatelné ceny.

foto penzionu s ohradou pro koně