DOMŮ O HONDĚ SILNICE OFF-ROAD SPONZORING
Honda Honda Honda Honda

O Hondě

Honda motorcycles

Honda Motor Company, Ltd. je japonský výrobce osobních automobilů, nákladních automobilů a motocyklů. Honda je největším výrobcem motocyklů na světě a je také největší výrobce samostatných motorů dle objemu produkce. Honda se stala v roce 2001 druhým největším japonským výrobcem automobilů, kdy předstihla v produkci firmu Nissan. V roce 2008 byla Honda 5. největší automobilka na světě měřeno dle celkového objemu produkce. V roce 1986 Honda zavedla samostatnou automobilovou luxusní značku Acura.

HONDAAA


Honda se věnuje i jiným oblastem v podnikání, jako například návrhu a výrobě zahradních strojů, lodních motorů, elektro generátorů a dalším výrobkům (sekce Honda Power Equipment). Od roku 1986 se věnuje i oboru uměle inteligence a robotiky, kdy výsledkem výzkumné práce je například robot ASIMO z roku 2000. Také Honda vstoupila do společného podniku s firmou GE v oboru letectví. V roce 2004 společně založili firmu GE Honda Aero Engines a nový letoun HondaJet HA-420 je plánovaný na rok 2011. Firmu založil ve městě Hamamacu v roce 1948 Sóičiró Honda a v současné době zaměstnává po celém světě 167 231 lidí.

SILNICE

Honda CBR 1000RR Fireblade

Krédem každého motocyklu CBR1000RR Fireblade je „plně pod kontrolou“. Dokonalé vyvážení neuvěřitelně výkonného motoru s lehkým, precizním podvozkem přináší vzrušující jízdu na silnici i impozantní rychlost na okruhu.

Evoluce legendy

Během 21 let výroby modelu CBR1000RR Fireblade došlo ve světě supersportů k mnoha změnám, díky kterým se dala řada věcí do pohybu. Krédo „plně pod kontrolou“ ale zůstalo stálicí, která nese jistotu výhradního zaměření na potřeby jezdce a jeho dokonalou zábavu i vzrušení při každé sekundě jízdy na motocyklu CBR1000RR Fireblade.

image/svg+xml

Model CBR1000RR Fireblade představuje esenci drsného výkonu v jeho maximálně využitelné podobě. Jde o nejdokonalejší komerčně dostupný supersport třídy open-class, který se stejně dobře cítí na silnici i na okruhu.

HONDAAA

Honda CBR 600R


Když se o víkendu vydáte se sportovním motocyklem na vyjížďku po klikatých silnicích, nedá se to prakticky s ničím srovnat. Ale proč nezkusit přenést tento pocit „prožívání okamžiku“ i do všedních dnů, ve kterých se vydáváte do městských ulic? Se zbrusu novým modelem CBR650F tu možnost máte.

HONDAAA


Sportovní výkon a jízdní vlastnosti, pohodlí i praktičnost – v novém motocyklu CBR600R máte všechno najednou. Kompaktní, do posledního detailu propracovaný kapalinou chlazený řadový čtyřválec DOHC modelu CBR600R se silným zátahem poskytuje dynamické zrychlení, které vám rozproudí krev stejně rychle, jako se ručička otáčkoměru dostane do červeného pole na hranici 11 000 ot/min. Vstřikování paliva PGM-FI zajišťuje citlivou odezvu na dávkování plynu i nízkou spotřebu paliva.

OFF-ROAD

Honda CRF 450R

Model CRF450R se vyznačuje výkonem velkého motocyklu a agilitou malého stroje. Bleskově zatáčí na zemi i ve vzduchu a disponuje přilnavostí na zcela nové úrovni – i při jízdě na hranici možností.

HONDAAA

Rychlá jízda? Žádný problém.

Díky HRC hlavě válců, přepracovanému výfuku a optimalizovanému nastavení systému PGM-FI s duálním (dvoustupňovým) vstřikováním paliva zajišťuje motor Unicam® motocyklu CRF450R o objemu 449 ccm větší točivý moment v nižších otáčkách, plynulý výkon ve středních otáčkách a agresivnější vysoké otáčky s delší výdrží. Můžete tak přidávat plyn dříve, získat trvalý záběr při vyšších otáčkách a pracovat s vyšším maximálním výkonem. Dosáhnout rychlé jízdy je nyní mnohem snazší.

Rychlé reakce přináší vítězství!

Třípolohové tlačítko volby režimu motoru (EMSB) vyvinuté společností Honda umožňuje měnit charakter motoru motocyklu CRF450R podle podmínek na trati – vše se ovládá z řídítek. Takže si nyní sami vyberete, jak bude probíhat přenos výkonu. Vylepšený motor Honda Unicam s upraveným výfukovým kanálem zajišťujícím plynulejší proudění výfukových plynů se vyznačuje vyšší odolností, točivým momentem a špičkovým výkonem.

SPONZORING

MARC MÁRQUEZ MISTREM SVĚTA!

Marc Márquez si výhrou na Velké ceně v Motegi předem zajistil mistrovský titul třídy MotoGP pro rok 2016.

HONDAAA

Závodní aktivity společnosti Honda jsou pro ni současně „laboratoří na kolech“. Honda využívá zpětnou vazbu z každého závodu při výrobě všech sériově vyráběných modelů.

HONDAAA

RC213V-S

Model RC213V-S byl vytvořen pomocí technologií, které vznikly na základě závodních aktivit společnosti Honda. Cílem bylo vytvořit model dostupný v běžné prodejní síti, který bude představovat zcela nový počin.Jaroslav Dlask | jardadlask@gmail.com