Vítejte na stránkách Novobydžovského piva

Úvodem

Je známé, že Češi jsou národem pivařů, což ukazují data z roku 2013. Na osobu připadá 143 litrů piva za rok. V dnešní době je moderní experimentovat, chodit do rodinných pivovarů nebo minipivovarů a ochutnávat něco „nového“. Našim cílem je odlišit se od komerčních pivovarů a vařit kvalitní a cenově přijatelné pivo. Zakládali bysme si na netradičních pivech, jako jsou například 8°, 11° a 13°piva. Co se týče konkurence, minipivovarů všeobecně, tak to je velmi složité, protože každý pivovar, respektive pivo je originál. V České Republice se momentálně nachází 325 minipivovarů z toho 20 jich je v Královehradecké kraji.

Novobydžovské pivo

Nápad založit si vlastní minipivovar nás napadl poprvé při vymýšlení tématu pro výběrový projekt-podnikání v praxi na Univerzitě Hradec Králové. Do projektu jsme vložili spousty času a ze smyšleného projektu se pomalu začal stávat plně realizovaný sen. Když jsme se v závěrečné prezentaci projektů před inverstorami dostali mezi první tři projekty, začali jsme uvádět projekt v praxi.

Náš cíl

Naším hlavním cílem bude zařazení mezi jedny z nejvyhledávanějších minipivovarů v regionu. Toho chceme dosáhnout kvalitními výrobky a profesionálním chování vůči zákazníkům, ale i obchodním partnerům. Postupem času se budeme chtít dostávat do podvědomí regionálních restaurací a později distribuovat po celé ČR. Naší hlavní výhodou bude netradiční 8° pivo, které má nízký podíl alkoholu, a které není na českém pivním trhu téměř dostupné. Tím pádem zákazník, které požije toto pivo, bude moci za kratší časové období zasednout za volant automobilu či nasednou na kolo a přitom si vychutnat svoje oblíbené pivo.

Dovoz piva

Zákazníkům hodláme nabízet možnost objednat si pivo po telefonu nebo přes e-mail. Zákazník, který si bude chtít objednat pivo, bude mít na výběr z celé nabídky našeho sortimentu a bude si moc vybrat v jakém množství a objemu chce. V nabídce bude klasický keg 30l a 50l, 5 – ti litrový soudek, 2l plechovka nebo 2l pet lahev. Pokud si zákazník rozhodne objednat sudové pivo (50l, 30l nebo 5l) bude moci využít zapůjčení výčep k danému sud za poplatek. Rozvoz po Novém Bydžově bude zdarma.