Nabízené služby:

O hotelu

Hotel Alpen byl postaven v roce 2015, proto je veškeré vybavení hotelu v perfektním stavu. Nabízíme moderní ubytování v mnoha cenových relacích. Najdete u nás komfortní pokoje za příznivou cenu, ale také luxusní apartmány. Typ stravy si můžete vybrat dle svého uvážení.


Vybavení hotelu

Wellness
  • Restaurace
  • Lobby bar
  • Recepce
  • Wi-Fi zdarma v lobby a na recepci
  • Trezory
  • Wellness s výřivkou
  • Posilovna
  • Lyžárna
  • Hotelové parkoviště

Ubytování

Dvojlůžkový pokoj Smart zahrnuje klasickou manželskou postel, velkou skříň pro obsah vašich zavazadel, koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, rozměrným zrcadlem a chodbou pro odložení vašeho mokrého lyžařského vybavení. V pokoji jsou rozmístěna topení tak, aby odpovídala vašim potřebám. Tento pokoj je vhodný pro vášnivé cestovatele, kteří i potrpí spíše na zážitky, než na samotný pokoj a vymoženosti za více peněz by neměli čas využít.

Pokoj

Rodinný pokoj Smart zahrnuje klasickou manželskou postel a dvě jednolůžkové postele. Skříně v rodinném pokoji jsou prostornější než ve dvojlůžkovém pokoji. Nechybí chodba pro odložení mokrého lyžařského vybavení a koupelna s vanou se zástěnou, zrcadlem, toaletou, umyvadlem a nočníkem. Tento pokoj je vhodný pro rodiny s dětmi, které tráví většinu času na svahu a do pokoje chodí především spát.

Dvojlůžkový apartmán Comfort je jasnou volbou pro páry. Manželská postel je nadměrných rozměrů pro váš nejlepší spánek. Kromě skříně se zrcadlem a chodby najdete v apartmá i vedlejší místnost, kuchyň. Můžete si uvařit jednoduché pokrmy dle svého uvážení nebo skladovat jídlo v lednici a najíst se v soukromí u romantického stolku pro dva. Na pokoj je možné donést i jídlo z restaurace. V koupelně můžete relaxovat ve velké vaně s masážními proudy. Nechybí umyvadlo a zrcadlo a fén. Toaleta je zvlášť. V apartmá si užijí páry, které hledají převážně komfort, relax a romantiku.

Apartmá

Rodinný apartmán Luxus odpovídá svému názvu. Manželskou postel nadměrných rozměrů doplňují dvě jednolůžkové postele pro vaše nejmenší. Samozřejmostí je skříň se zrcadlem, větší než ve dvojlůžkovém apartmá a chodba. Ve vedlejší místnosti se nachází kuchyň. Můžete si zde uvařit jednoduché pokrmy dle svého uvážení nebo skladovat jídlo v lednici a najíst se v soukromí u velkého stolu pro čtyři (možnost více židlí). Na pokoj je možné donést i jídlo z restaurace. V koupelně můžete využít velké vany s masážními tryskami, ale i sprchového koutu. Nechybí zrcadlo, umyvadlo, fén a nočník. Toaleta je zvlášť. Apartmá je vhodné pro rodiny s dětmi, které si kromě lyžování rády odpočinou a dopřejí si nadměrný komfort.

Ke každému typu ubytování je možné přikoupit přistýlku. Pokojová služba je k dispozici každý třetí den. Častější úklid je za příplatek 100 kč/úklid. Wifi na pokoji je za příplatek 300 kč/týden nebo 60 kč/den.