Sasha Restaurant

Restaurace Sasha

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách naší nově otevřené restaurace.

Restaurace Sasha se nachází v centru města Hradec Králové a zve Vás ke klidnému posezení s příjemnou obsluhou. Jistě si vyberete ze široké nabídky jídel a nápojů. Ve všední dny také nabízíme do 15:00 zvýhodněné polední menu, kde si jistě vyberete z několika jídel, která se většinou nevyskytují v naší stále nabídce.

K pití Vám nabídneme několik druhů kvalitních vín z České republiky i ze zahraničí. Z piv je v nabídce Velkopopovický Kozel z tanku 10° a 11° a také všemi oblíbený Pilsner Urquell. Vybrat si můžete také z široké nabídky teplých i chlazených nealkoholických nápojů. Milovníky kofeinu jistě potěší, že zde podáváme kávu značky Illy. Každý týden v pátek a v sobotu pro Vás připravujeme speciální akce na oblíbené mícháné nápoje. Těmi skutečně nejžádanějšími jsou například Cuba Libre nebo Mojito.

Pro mlsné jazýčky nabízíme také široký výběr dezertů a zákusků, a to od různých sladkých i slaných jednohubek, až po nespočet druhů dortíků. V letních měsících je vám u nás k dispozici pro osvěžení široká škála příchutí kvalitních italských zmrzlin a nanuků.

Nabízíme Vám zcela odděleně kuřáckou i nekuřáckou část. V létě je k dispozici venkovní zahrádka, která se nachází ve dvoře, kde vám poskytne klid a dostatek soukromí. Pro akce a firemní večírky můžete využít náš salonek. Po předchozí domluvě Vám připravíme raut i výzdobu.

Na své si u nás přijdou i rodiče s dětmi. Máme pro Vás připraven malý dětský koutek a problémem pro nás není ani budete-li se chtít u nás s Vašimi ratolestmi najíst. K dispozici je několik jídelních židliček pro ty nejmenší a také speciální sezení pro starší děti. Není pro nás problémem z Vámi vybraného jídla udělat poloviční porci za 70% ceny.

Otevřeno máme denně od 11:00 do 24:00. Srdečně Vás zveme a budeme se s celým personálem těšit na Vaši návštěvu.

Interiér naší restaurace