Logo - Arsenal FC

Fanpage fotbalového týmu Arsenal

Logo - nápis - F1 2014 Arsenal Football Club je anglický fotbalový klub hrající Barclays Premier League. Sídlí na severu Londýna. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších klubů v anglickém fotbale, a je historicky nejúspěšnějším klubem v Londýně. Celkem vyhrál 13 titulů v první divizi a v Premier league a desetkrát triumfoval v FA Cupu. V celém minulém století hrál vždy nejvyšší soutěž. Drží rekord v průměrném umístění za 20. století. Je také druhým klubem, kterému se podařilo dokončit sezónu bez jediné prohry (sezóna 2003/04), a jediným klubem, kterému se to podařilo ve 38 zápasech.Novinky

Bacarymu Sagnovi ubíhají poslední týdny ze smlouvy s Arsenalem a na podmínky nového kontraktu odmítá kývnout. Francouzský obránce nyní prohlásil, že odchod od Gunners už vypadá velmi reálně. Sagna nyní dokončuje v Arsenalu sedmou sezonu.

"Končí mi smlouva, což všichni vědí. Bohužel máme malý problém, nejsme schopni se dohodnout na nové. Momentálně si nemyslím, že zůstanu v Arsenalu," prohlásil Sagna.

Jednatřicetiletý obránce jedná s vedením Arsenalu dlouhé měsíce, jenže klub odmítá přistoupit na podmínky, které francouzský reprezentant žádá. Sagnovu situaci údajně pečlivě sledují Chelsea či Manchester City.

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!
© Jakub Horák, 2014