NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Vyberte si z nabídky mých služeb právě tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

sipka

PŘEDĚLÁNÍ

WEBU

Předělám Váš stávající web dle Vašich představ.

5 000 Kč

CLASSIC

WEB

Vytvořím pro Vás od základu zcela nový web dle Vašich představ. V ceně není zahrnuta správa webu. Při zájmu o správu webu je měsíční taxa snížena na 300 Kč / měsíc.

10 000 Kč

PREMIUM

WEB

Vytvořím pro Vás od základu zcela nový web dle Vašich představ. V ceně je zahrnuta správa webu na jeden rok. Po uplynutí jednoho roku bude cena správy 300 Kč / měsíc.

15 000 Kč

SPRÁVA

WEBU

Zahrnuje aktualizaci webu, opravu případných chyb a jakékoli potřebné změny.

500 Kč / měsíc


Kamila Špráchalová

AZ Stavební - Premium Web

Od Radka si naše firma nechala udělat zcela nový web z balíčku Premium Web. S jeho prací jsme velice spokojeni. Vždy vyhověl našim požadavkům nebo je usměrnil tím správným směrem. Myslím si, že žádná jiná firma v našem oboru nemá tak hezké a moderní stránky jako my. Správa webu funguje také výborně. Vždy, když je potřeba někde něco lehce upravit nebo přidat či smazat daný obsah, Radek vždy vše rychle upraví. Každému, kdo přemýšlí o tvorbě nového webu či předělání toho starého, bych doporučila právě Radka.

Vít Ondračka

#behealthy - Premium Web

Jako výživový poradce jsem měl často problém s tím, že si moji klienti nevedli statistiky denního příjmu potravin. Což je pro mě velmi důležité. Jednoho dne jsem dostal nápad, na vytvoření webové aplikace, která by mým klientům s tímto problémem pomohla. Jelikož nejsem žádný webdesigner a kodér, kontaktoval jsem Radka. Vše vyplnil dle mých představ, dokonce přišel s vlastními nápady, jako třeba plánování schůzek. Byl jsem velice překvapen z jednoduchosti a přehlednosti celé aplikace, takže i uživatel, který ji viděl poprvé, hned věděl jak se v ní orientovat.