avatar

O MNĚ

STRUČNĚ O MNĚ

Jmenuji se Radek Kápička a jsem dvacetiletý webdesignér, který se rozhodl podnikat na vlastní pěst. O tvorbu webových stránek jsem se zajímal již na střední škole. Oproti ostatním mám jednu obrovskou výhodu a tou je, že moje práce je zároveň mým koníčkem.

Mým dalším koníčkem je moje přítelkyně, se kterou trávím většinu volného času, a také náš pen Ben. Ben je čtyřměsíční štěně čivavy. Chcete-li o mně vědět více, pokračujte dále ve čtení...

skate

MOJE KONÍČKY

Svůj volný čas rozděluji hned mezi několik koníčků. Prvním z nich je fotbal, který hraji od svých pěti let. Hraji za klub FK Jiskra Heřmanův Městec. Můj nejoblíbenejší post je střední záložník (mým vzorem je Mesut Özil). Mezi moje další koníčky patří skateboarding a karetní triky.

Dále také velmi rád cestuji a to jak po světě, tak jen po České republice. S přítelkyní si jezdíme v létě rádi odpočinout k moři. Ale také jezdíme na kola na Šumavu nebo do jižní Francie, kde si kromě kol užíváme i výborného vína.

prace

MOJE PRÁCE

Práci webdesignera jsem si nemusel nijak dlouho rozmýšlet. Již na střední škole mě tvorba webu uchvátila a postupem času jsem přišel na to, že mě baví spíše front-end. Nejraději mám zakázky, u kterých mám více méně volnou ruku, takže mohu upustit uzdu své fantazii.

Převážně pracuji v programu NetBeans, na který jsem od začátku mého kódování již zvyklý. Všechna různá loga, ikony i grafiku do webových stránek si dělám ve většině případů sám. Photoshop a Adobe Illustrator mi tedy nejsou nijak cizí.

Jak jsem již zmínil, zabývám se nejen webdesignem, ale i klasickým designem. Tuto práci nedělám moc často a ve velkém množství, ale pokud dostanu lákavou nabídku na nějaké zajímavé téma, tak ji s radostí přijmu. Převážně tvořím firemní či osobní loga, vizitky nebo plakáty na různé akce.

KONTAKT

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE

KLIKNĚTE ZDE