pocitac
AZ stavebni #behealthy Další projekty budou doplněny...

Projekt AZ STAVEBNÍ

Projekt AZ Stavební byl můj první "profesionální" projekt. Jedná se o web pro jednu menší firmu, která se zabývá všemi různými stavbami. Požadavky na funkčnost nebyly až tak velké, jednalo se tedy spíše o informační web.

Hlavním požadavkem bylo dodržení firemních barev (oranžová, černá, bílá) a hlavně plná responsivita, která je základ každého webu, protože v dnešní době je až 50% zobrazení stránky přes mobilní zařízení.

Funkce na této stránce byly tedy minimální. Šlo pouze o přidávání novinek, dokumentů a editaci zaměstnanců.

Výsledkem byl tedy lehký, moderní web, s použitím hlavně firemní trikolóry. Práce na tomto projektu mě velice bavila, protože jsem měl, až na barvy, volnou ruku při designování webu. Takovýchto projektů bych si přál do budoucna více.

AZ

Projekt #behealthy

Projekt #behealthy byl mým maturitním projektem. Byl to můj první větší projekt, u kterého jsem prvně pracoval s vlastní databází. Tvorba projektu mi trvala přibližně třičtvrtě roku, protože jsem se s některými funkcemi ještě seznamoval.

Web sloužil jako pomůcka pro klienty výživového poradce. Klient na svém profilu viděl jídelníček, který mu vytvořil výživový poradce. Dále měl klient na profilu grafy, ve kterých se zobrazoval procentuální denní příjem.

Další úrovní byl výživový poradce. Ten měl na svém profilu funkce jako: vytvoření jídelníčku danému uživateli. Zadával mu horní hranici denního příjmu (tuků, cukrů, bílkovin,...). A také mohl plánovat schůzky. Poslední úrovní byl admin, který klasicky mohl editovat položky v databázi.

A a závěr shrnutí: na tomto webu jsem se naučil mnoho nových věcí, které se mi nyní velice hodí. Graficky web nebyl příliš propracovaný, ale myslím si, že grafickou stránku vynahradily ostatní funkce.

AZ