Tomb Raider
Lara Croft
Miniaplikace

Vítejte na stránkách o hře Tomb Raider

Lara Croft

Na úvod

Ať už jste k nám zavítali poprvé, nebo jste tu již stálými návštěvníky, jistě jste si všimli (respektive víte), že tento web se věnuje hře Tomb Raider a její hlavní hrdince Laře Croft. Najdete zde veškeré informace, které hledáte o hře, o Laře či o vývojářích série. Základní informace o Laře Croft, místa, kde Lara studovala, její úspěchy a oba její životopisy, jak od Core Design (prvních vývojářů), tak i od Crystal Dynamics (současných vývojářů). V sekci "Tomb Raider" jsou rozebrané jednotlivé díly, které kdy byly vydány.

Nezapomeňte se chovat slušně. Máte-li přání vyjádřit se nějak k našemu webu, napište nám!

Doufáme, že se Vám náš web o Tomb Raideru a Laře Croft zalíbí a že se k nám (a k Laře) budete vracet.

Aktuálně...

Adventní speciál

Adventní speciál

Taky tak milujete Vánoce? Mnoho lidí si to bez nich nedokáže představit. A tak jsem jsme se rozhodli, že vás tou vánoční náladou trošku nakazíme. Zakládáme proto tento adventní speciál - kalendář. Těšit se můžete na nejrůznější obrázky (ikonky, záložky do knih, wallpapery, screeny, vánoční pohlednice), parodie, článečky, a podobné s tématikou "Tomb Raider a Lara Croft". Každý den proto buďte v pozoru!

Připravujeme...

Sekci "pravidla" neboť bez nich to nejde, "černá listina", kam si uložíme neslušné návštěvníky, "návštěvní kniha", ve které se dozvíme, kteří návštěvníci jsou neslušní a nakonec sekci "pro vás" aneb zapojte se!

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!

Autorka: Pavlína Kuřeová

Zbraně