logo

Restaurace a penzion U Lesa

Otvírací doba:

úterý - neděle 16:00 - 22:00

Kontakt:

+ 420 123 456 789

Neotravuj

Aktuality

  • 1.5.2018: Vážení hosté, dnes bude restaurace uzavřena z důvodu konání soukromé akce. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit opět zítra.
  • 1.5.2018: Vážení hosté, v sobotu večer pro Vás znovu otevřeme venkovní pergolu. Přijďte si proto vychutnat první občerstvení pod širým nebem v této sezóně.

Vítejte U Lesa

Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách restaurace a pensionu U Lesa, která se nachází v klidné části Neznámého Města. Naše restaurace má kapacitu 64 míst, a od jara do podzimu je pro Vás připraveno i venkovní posezení s obdobnou kapacitou. Již od roku 2006 usilujeme o to, abyste u nás našli příjemné prostředí, dobré pití a chutnou českou kuchyni. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Dear visitors, welcome to the restaurant and pension U Lesa („the Forest“), which is located in a quiet neighbourhood of Unknown CIty. Our restaurant has a capacityof 64 seats and from spring to autumn there is also a pergola with a similar capacity prepared for you. Since 2006 we have been striving to maintain a pleasant environment, to stock good quality drinks and to cook tasty Czech cuisine for all our guests. Welook forward to your visit.

Restaurace a penzion U Lesa