logo

Restaurace a penzion U Lesa

Otvírací doba:

úterý - neděle 16:00 - 22:00

Kontakt:

+ 420 123 456 789

Neotravuj

Penzion

Kapacita: 3 pokoje

  1. dvoulůžko (š. 140 cm)
  2. 2x jednolůžko (š. 90 cm)
  3. 2x jednolůžko (š. 90 cm)

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí. Veškerý nábytek i dveře pokojů jsou vyrobeny na míru z masivního dřeva. Okna pokojů č. 1 a 2 jsou situována na východ, do dvora s přístupovou cestou k restauraci. Pokoj č. 3 nabízí maximální klid a soukromí, a je tudíž vhodný pro ty, kdo si rádi ráno přispí.

Ubytovaní hosté mohou bezplatně používat Wi-fi připojení určené pouze pro penzion. Pokoje nejsou z bezpečnostních důvodů vybaveny dalšími elektrospotřebiči, na společné chodbě je však k dispozici lednice např. k uložení nápojů zejména v letním období. Před vstupem do penzionu je pro naše hosty připraveno samostatné kryté venkovní posezení, kde mohou za dobrého počasí v klidu posedět. Parkování je možné na přilehlé komunikaci, v odůvodněných případech se lze dohodnout na nočním parkování na uzavřeném nádvoří před naší restaurací a pensionem.

Na jídlo to u nás budete mít jen pár kroků, díky kryté verandě to zvládnete i za deště nebo v zimě doslova „suchou nohou“. Snídaně je třeba objednat vždy den předem, večeře nabízíme v provozní době restaurace. Tipy na výlety po okolí najdete v sekci Kudy k nám

Aktuální obsazenost a cenu za jednotlivé pokoje Vám rádi sdělíme na požádání.

Máte dotaz ohledně ubytování v našem pensionu? Kontaktujte nás prostřednictvím emailu nebo telefonicky v provozní době restaurace (je uvedena v záhlaví našich stránek). Děkujeme.

Galerie

Penzion Penzion Penzion Penzion