Novinky

Nemáte čas a potřebujete pomoc?

Máte málo volného času nebo nestíháte kvůli zaměstnání?
Nebo máte pocit, že nejste natolik zruční, abyste dokázali i menší bytové opravy?
Tak právě pro Vás jsem tu já, HODINOVÝ MANŽEL

Nabízím služby, které souvisejí jak s obyčejným udržováním provozu Vaše domu, bytu nebo zahrady, ale jsem schopen i rekonstrukcí, oprav nebo staveb kůlen a pod.

Vítejte!

Vítám Vás na mých nově vytvořených webových stránkách. Cílem těchto stránek je přiblížení prací, které nabízím. V jednotlivých sekcích naleznete několik důležitých informací. První záložka obsahuje informace týkající se mé osoby jako hodinového manžela. Druhá záložka tvoří seznam činností, které jsou v mé nabídce. V záložce ceník jsou vypsány orientační ceny za jednotlivé pracovní úkony. Galerie je vytvořena z fotografií, které se týkají již provedených prací u spokojených zákazníků. Díky tomu si můžete prohlédnout jak moje práce probíhá a jak vypadá celkový výsledek. Poslední sekce obsahuje kontakt, na kterém mě zastihnete pro případné objednaní mých služeb či pro získání doplňujících informací. Věřím, že se Vám budou mé nové webové stránky líbit a splní všechna Vaše očekávání!

Článek v časopise

Pokud byste se chtěli dozvědět něco hodinovém manželovi, právě vyšel článek v časopise Instinkt , kde naleznete informace týkající se mé práce, ale i něco z mého soukromí. Článek popisuje, jak vznikalo řememeslo hodinového manžela i co jsme vlastně zač. Vypráví také o tom, jací lidé si nejčastěji moje služby objednávájí. Tento článek vznikl ve spolupráci s Karolínou Hornerovou, která je redaktorkou časopisu Instinkt.

Článek v časopise