ÚVOD PRAVIDLA TÝMY VÝBAVA ZAJÍMAVOSTI GALERIE

České Budějovice

České Budějovice

Soupiska muži 2017/2018

Radek Mach, Peter Ondrovič, Josef Polák, Valerii Todua, Martin Kryštof, Filip Kupilík, Filip Palgut, Tomáš Fila, Pawel Halaba, Jiří Kraffer, Petr Michálek, Filip Křesťan, Marek Šotola

Webové stránky Českých Budějovic ZDE

.

Liberec

Liberec

Soupiska muži 2017/2018

Tomáš Kriško, Lubomír Staněk, Václav Kopáček, Jan Galabov, Ondřej Piskáček, Libor Leikep, Jakub Janouch, Tomáš Kunc, Aleš Správka, Jan Štokr, Miroslav Kroužek, Jakub Veselý, Patrik Indra, Aleš Holubec

Webové stránky Liberce ZDE

.

Kladno

Kladno

Soupiska muži 2017/2018

Matt West, Ondřej Lenc, Victor Bouza, Adam Zajíček, Milan Moník, Štěpán Trojan, Martin Syrůček, Tomáš Hýský, Ondřej Fortuník, Petr Šulista, Marcel Gromadowski, Adam Kozak, Vladimír Sobotka, Martin Blažek, David Konečný

Webové stránky Kladna ZDE

.

Karlovarsko

Karlovarsko

Soupiska muži 2017/2018

Jan Štefko, Tomáš Petrák, Daniel Pfeffer, Michal Kriško, Ondřej Hudeček, Jakub Hukel, Henri Treial, Gregor Ropret, Radoslav Prešinský, Tomáš Široký, Zdeněk Málek, Filip Rejlek, Marek Zmrhal

Webové stránky Karlovarska ZDE

.

Brno

Brno

Soupiska muži 2017/2018

Michal Hrazdira, Renzo Mendoza, Martin Gerža, Daniel Římal, Martin Weber, Vít Jakubec, Ondřej Boula, Kristián Červinka, Jan Pražák, Stefan Okošanović, Martin Klapal, Marek Perry, Luboš Pospíchal, Tadeáš Handlíř

Webové stránky Brna ZDE

.

Příbram

Příbram

Soupiska muži 2017/2018

Daniel Kohlmann, Vladimír Mikulenka, Travis Passier, David Juračka, Jan Hrdý, Nikola Živanovič, Martin Böhm, Jindřich Kuchař, Dimitrij Pantič, Radek Suda, Nikola Renovica, Adam Rychecký

Webové stránky Příbrami ZDE

.

Ostrava

Ostrava

Soupiska muži 2017/2018

Filip Bořuta, Christopher Nugent, Lukáš Vašina, Václav Kotas, Radek Šoltys, Denis Kamrádek, Jad David, Mateusz Biernat, David Janků, Matěj Šmíd, Jakub Dvořák, Jakub Balon, Damian Sobczak

Webové stránky Ostravy ZDE

.

Ústí n. Labem

Ústí n. Labem

Soupiska muži 2017/2018

Filip Kramar, Martin Pondělíček, Martin Tibitanzl, Matěj Prajzler, Marek Šulava, Luboš Bartůněk, Chris Voth, Vítězslav Bartůněk, Toms Vanags, Jirka Kořínek, Jan Vodvárka

Webové stránky Ústí n. Labem ZDE

.

Praha

Praha

Soupiska muži 2017/2018

Pavel Horák, Tomáš John, Martin Kočka, Martin Kop, Michael Kovařík, Šimon Krajčovič, David Kuboš, Jan Kuliha, Jiří Olšiak, Vojtěch Patočka, Tomáš Pavelka, Jan Svoboda, Marek Šulc, Jakub Tobišek, Jiří Toman

Webové stránky Prahy ZDE

.

Zlín

Zlín

Soupiska muži 2017/2018

Matěj Uchytil, Mirek Bláha, Michal Čechmánek, Daniel Čech, Jakub Motyčka, Duc Luan Truong, Jiří Vašíček, Peter Barták, Pavel Kolář, Lukáš Kittel, Vojtěch Navláčil, Jiří Adamec, Radim Šulc, Jakub Varous

Webové stránky Zlína ZDE

.

Benátky

Benátky

Soupiska muži 2017/2018

Ondřej Fučík, Jonáš Celerýn, Jakub Rybníček, Marek Nesvačil, Martin Syrůček, Martin Hudák, Michal Sukuba, Martin Ticháček, Filip Nesvačil, Stanislav Vachoušek, Jan Teubner, Pawel Pietkiewicz, Vladimír Němeček, Vladimír Sadílek

Webové stránky Benátek ZDE

.

Odolená Voda

Odolená Voda

Soupiska muži 2017/2018

Adam Shaker, Michael Hadrava, Marek Mikula, Martin Hladík, Tomáš Kotrch, Martin Václavík, Martin Licek, Martin Turis, Alex Russell, Igor Vitiuk, Jakub Holčík, Dmytro Kozlovskyi, Alexander Carabali

Webové stránky Odolené Vody ZDE

.