Třetí slunce

TŘETÍ SLUNCE

Jsme parta kamarádů ze Sedlčan, kteří rádi dělaj hudbu. Neříkáme, že v tom jsme dobrý, ale děláme co nás baví. Naše počátky se připisují zimnímu večeru roku 2012, když se na kamnech u Strka na chatě připaloval cukr se skořicí. Zkoušeli jsme pár vlastních písniček a k tomu nějaký covery, bylo nám zima a v chatě to trochu smrdělo, protože byla zrovna v rekonstrukci. Začínalo se šeřit a my na sebe přestávali vidět. Anča vstala a rozsvítila žárovku, která volně vysela ze stropu. Náhle se rozednělo a teplota v místnosti začala stoupat. Bylo to jak... jak kdybychom se přibližovali Slunci. Druhému Slunci.

Třetí slunce
Třetí slunce

ČLENOVÉ

Anička Novotná

Anička Novotná

zpěv

Anče je 21 let. Vystudovala Gymnázium v Sedlčanech a nyní studuje dějiny umění. Má ráda dvě flašky vína a Zuzanu Navarovou. V kapele má velice důležitou funkci. Nejen že zpívá, ale zároveň se snaží nezabít Martina, když přijde pozdě na zkoušku.

Martin Pešek

Martin Pešek

kytara/zpěv

Pešíno je taková hřička přírody. Je mu 25 let a studuje na ČZU. K maturitě přišel pozdě, na příjmačky na vysokou taky. Ale vždycky mu to nějak projde. A tak je to i u nás. Martinovi nedělá problém přijít na zkoušku pozdě třeba o hodinu, ale i tak se na toho mutycha nedá zlobit.

Radek Strnad

Radek Strnad

kytara/texty

Strkovi je 21 let a je to Anči spolužák ze základky. Přes týden studuje na ČVUT a o víkendech nasává. Je to sice mizernej fotbalista, ale o to větší skladatel - napsal většinu našich písniček. A to hlavní: právě Strk založil tuhle kapelku.

Standa Máša

Standa Máša

klavír/zpěv

Máša je ještě mladej kořen (19 let), ale u nás má veliký slovo. Strkovi kecá do každý písničky, ale vždycky to myslí dobře. Je to totiž dobrej muzikant, umí hrát na všechno co se mu dostane do ruky, a za to si ho u nás hrozně ceníme.

Jára Repetný

Jára Repetný

cajon

Jardovi je 25 let a je to těžce pracující člověk. V kapele drží rytmus a mimo cajonisty je to náš dvorní šáša. Když o víkendech nehraje fotbal, tak je věčně napranej. Pokud máte zbytkáč, ale potřebujete řídit, neváhejte se na Jardu obrátit, má s tím totiž mnoho zkušností.