kalendář jmen

Aktuality

23.4.2016 A mužstvo: SK Bystřian Kunčice : Roudnice

O důležitosti tohoto utkání a pohybech na spodku tabulky nikdo nepochyboval, na mužstvo poznamenané zraněními a vyloučením jsme apelovali už v týdnu ohledně návštěvy Majálesu a byli jsme rádi že nám počasí přálo...Do utkání jsme vstoupili opět tak jako proti Třebši aktivně, zejména trojice Laštovička-Žahourek-Šulc svojí kombinační hrou a rychlým přechodem do koncovky hostující obranu hodně týrala a přišly i první šance-nejdříve paradoxně likvidoval golovku Vítek v 8. minutě, poté Hopko vytěsnil střelu Šulce na RK, Koza střílí z dálky vedle brány, Laštovička z vápna nad a první změna skore nastala v 18. minutě-Šulc si navedl míč na pravou nohu a zpoza vápna křižnou střelou k tyči otevřel skore-1:0.To však z naší strany nebylo vše, pěkné akce předváděl náš celek zejména po levé straně, několik kombinací lahodilo oku diváka a Žahourek , Doležal a Koza mohli nabídnout další šance-jejich snaha však končila na vápně hostí. V 33. se prosmýkl za obranu Laštovička a střelou pod golmana Hopka zvýšil na 2:0 . V 35. po identické akci střílí posledně jmenovaný těsně vedle a do poločasu se již skore neměnilo. Trenérské heslo "Nejhorší vedení je 2:0 doma" se potvrdilo po obrátce, přestali jsme být aktivní, hráli pouze ze zajištěné obrany po polovinu hřiště, hosté si vytvořili tlak a přišel trest-Turek stáhl pronikajícího útočníka hostí a z PK bylo sníženo na 2:1.Po chvilce paniky jsme se opět dostali do dvoubrankového vedení nádhernou střelou Šulce z 25 m(navíc levou nohou!)-3:1. Pro zranění a podezření na otřes mozku jsme museli střídat P. Vítka a o klid jsme přišli v 67. minutě, kdy vybíhajícího O. Vítka přehlavičkoval Stoszek-3:2. Do konce zápasu jsme museli ještě vystřídat zraněného Doležala a závěr jsme byli nuceni na lavičce protrpět-fotbal se hrál už minimálně, byl to spíše boj, ale o to více si vážíme tříbodového zisku-ve srovnání s podzimní sezonou má mužstvo charakter a vítězný duch.

Richard Vlášek, trenér: Náš dům, náš hrad platí i po zvládnutém derby se sousedy z Roudnice. Kdybychom v 37. minutě přidali branku Laštovičkou, bylo po utkání, ale derby má být napínavé a tak jsme si ho i udělali.Ze čtyř utkání doma jsme vstřelili 12 branek a zápasy dokážeme otáčet i kontrolovat.Nyní nás čekají 4 utkání s týmy spodní poloviny tabulky, chceme konečně bodovat i venku, dostat se do té horní části a v červnu se fotbalem už hlavně bavit, ne stresovat...Nové dresy jsme pokřtili vítězstvím a doufáme, že je nebudeme muset zase hned vyměnit.Uznání zaslouží všichni hráči za nasazení a touhu po vítězství, diváci za podporu a trojice rozhodčích,která utkání odřídila s přehledem.

16.4.2016 A mužstvo: Úpice : SK Bystřian Kunčice

Do utkání jsme vstoupily aktivně, měli jsme míč pod kontrolou a dobře kombinovali, domácí se prezentovali nakopávanými míči a několika dobře kopnutými standartními situacemi kapitána Kulhánka. V 17.postupoval sám na brankáře Žahourek, rána z 20 metrů polechtala rukavice domácího brankáře, v 30. Mrázek střílel vedle, z RK se po závaru netrefil hlavou Šolc a v 36.přišel trest-Kulhánek načechral míč před branku, ten propadl na malé vápno a domácí jej dotlačili do sítě-1:0. Do poločasu jsme měli ještě šanci Mrázkem, ale jeho hlavu vytáhl brankář na RK. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním na zvrat, domácí byli v hlubokém bloku na svojí polovině a vyráželi k brejkům. Naši hráči se dostali několikrát na dostřel branky, ale finální fáze byla zbrklá a branku jsme většinou trefili pouze slabě nebo vůbec. Narůstala nervozita u našich hráčů a frustrace vyústila ve zkrat Mrázka, který byl po faulu vyloučen po 2 ŽK. Domácí chtěli přidat pojistku, my jsme hráli vabank, šance byly více před Vítkem, kdy postupně 2 goly chytil a domácí trefili břevno.My jsme svoje šance nevyužili a domácí přidali v 86. pojistku na 2:0.

Richard Vlášek, trenér: Pokud v takovém utkání ztratíme všechny body, mrzí to dvojnásob, protože domácí byli hratelní a minimálně do penalt jsme měli utkání dovést. Neproměňováním šancí a nedisciplinovaností Mrázka jsme však přišli o všechny a vrátili jsme se do pozic, kde musíme bojovat o holý život.Mužstvo můžeme pochválit za předvedený herní projev a chuť po dobrém výsledku, zklamání z hráčů po utkání čišelo, ale body nám to nevrátí. Nyní nás čeká rozjetá Roudnice v domácím derby, které musíme zvládnout za 3 body.

14.4.2016 A mužstvo: SK Bystřian Kunčice : Třebeš

Richard Vlášek,trenér: Za dnešní utkání můžeme hráčům poděkovat za koncentrovaný,zodpovědný a bojovný výkon,který měl konečně vývoj dle našich představ.Obrovské nasazení na hranici sebeobětování ,pozorná obranna hra celého týmu podpořená skvělým brankářem,maximální využití brankových šancí a vysoké napadání v rozehrávce soupeře nám přinesly další skalp mužstva z TOP 5. Hosté byli fotbalovější, my jsme měli větší vůli po vítězství a konečně nám přálo i štestí...

9.4.2016 A mužstvo: SK Bystřian Kunčice : Černilov

Úvod zápasu byl jako ze zlého snu-hosté byli vynikající v práci s míčem, jednoduše přecházeli přes střed hřiště a proti špatně se pohybující obraně se několikrát dostali do zakončení-výsledkem bylo v 16. minutě dvoubrankové manko, nastřelená tyč a spousta dalších šancí, které Vítek pochytal.My jsme přešli na rozestavení 4-4-2 a v 25. jsme z PK snížili, poté v 29. Pechar střílí slabě z RK do brankáře a v 33. trefujeme tyč, do poločasu se hra vyrovnala a hosté si začali výsledek hlídat ze zformované obrany. Do druhého poločasu náš tým nastoupil s vůlí a odhodláním, hru rozhýbal střídající Žahourek a agilní Zounar, tlačili jsme se do zakončení a šance přibývali-hosté v této chvíli bránili jen svoji polovinu, brejky jsme řešili s velkým odhodláním a důrazem již v zárodku a Vítek byl v těchto chvílích nezaměstnaný,V 60. převzal míč od Zounara Doležal, potáhl jej po levé straně, po zemi našel na zadní tyči Laštovičku a ten srovnal na 2:2. Od 61. bylo na hřišti jen jedno mužstvo a frenetičtí diváci nás hnali do útoku-svoje šance spálil Mrázek, Žahourek a Laštovička, jedna penalta zůstala odpuštěna a po dalším faulu v 78. strhává Zounar opět z PK vedení na naší stranu. V 80. navíc Laštovička po presinku na polovině domácích s přispěním teče hostujícího obránce dává na 4:2, v 85. po chybě naší obrany sice skoruje Schod a snižuje na 4:3, ale v 87. Žahourek netradičně hlavou dává na 5:3 a pečetí fantastický obrat našeho týmu.Závěr se dohrával v euforii a nenarušily ji ani nejapné poznámky hostujících funkcionářů, kteří jsou patrně zvyklí vítězit jiným způsobem než my a odmítli nám k němu gratulovat podáním ruky.

Richard Vlášek, trenér: Po rozhovorech s hráči jsme v tomto zápase chtěli odčinit trapné vystoupení z minulého utkání v Sobotce,což se nám výsledkově povedlo, herně to všk pořád skřípalo a po utkání jsem byl psychicky velmi unavený.Nejdříve jsme museli projít hororem v podobě dvoubrankového vedení hostí za 15 minut, poté thillerem v podobě neproměnění našich šancí, ve druhém poločase kovbojkou spojenou s divokým dobýváním branky Černilova a přestřelkou v závěru utkání a po utkání komedií sehranou realizačním týmem hostí.Fotbal se hraje 90 a více minut, ne 15-mohli bychom o tom vyprávět...