Novinky

Datum premiéry 2. série Arrow

Bylo zveřejněno datum k premiéře druhé série Arrow. Je chystána na 9. řijna 2013 ve 20:00, ale u nás to je o den později jak tomu bylo i v první sérii. Druhá série startuje stejně jako první série minulý rok. Druhá série bude mít celkem 23 epizod. Dobrá zpráva je že se nejedná o konečný počet, jelikož minulý rok po odvysílání prvního dílu první série byl počet epizod také změněn. Upoutávku na druhou si může prohlédnout zde: Druhá série

Nový superhrdina do 2 série aneb legendární FLASH

Ano je to tak v druhé sérii se můžeme těšit na nového hrdinu do Starling City a nejspíš jako podnět k nově začínajícímu seriálu pro rok 2014. Flash se opravdu objeví v seriálu Arrow, ale nebude tam příliš dlouho. V Arrow bude mít jen něco jako přípravu na svůj vlastní seriál. Stanice CW se nejspíše rozhodla že dá přednost komiksovým postavám, protože plánují vlastní seriál pro Flashe.

22.11. 2013 Náhrání nové fotogalerie

Fotografie z nově zvniklé galerie najdete zde Galerie

1.11. 2013 Nový web spuštěn

Vítejte na nově vzniklém webu. Jedná se o fanouškovský web zaměřený na seriál Arrow. Každý týden vám pravidelně budeme přínášet serii novinek. Tento web vznikl za účelem informovat Vás o novinkách v dění okolo seriálu a rozšiřovat povědomí o seriálu samotném. Na našem webu najdeme kromě posledních novinek základní informace o seriálu, seznam epizod, popis hlavních postav a fotogalerii.

Copyright © 2013 David Minařík

Valid XHTML 1.0 Strict