Vítejte na stránkách iniciativy NECHCEME HOLÉ BŘEHY

Dozvěděli jsme se, že společnost Povodí Labe plánuje kácení až 300 starých stromů kolem Orlice. S tímto rozhodnutím nesouhlasíme, proto vznikla tato iniciativa, která má situaci soustavně sledovat, monitorovat a zprostředkovat spojení všech lidí, kterým nesmyslné kácení stromů také vadí.

Sledujte naši iniciativu na Facebooku, kde se dozvíte o všech plánovaných akcích a aktualitách týkající se nesmyslného kácení stromů v Hradci Králové a okolí. Všechny, komu není jedno to, co se v našem krásném městě děje, vyzýváme, aby si na oděv (na srdce) připli jeden spadlý list a vyjádřili tak podporu naší iniciativě.

Naše cíle

  • Zabránit zbytečnému kácení krásných stromů
  • Aktivně naléhat na zodpovědné osoby
  • Rozšířit povědomí o problematice mezi širokou veřejnost
  • Pořádat pochody, které zodpovědným osobám ukáží, že nám na našem okolí záleží!

Pořádané demonstrace


V rámci upozornění na náš nesouhlas s touto věcí jsme uspořádali několik demonstračních pochodů. Na nich jsme chtěli ukázat, že obyvatelům Hradce Králové na stromech opravdu záleží. Na konci každé demonstrace jsme nahlas projevili svůj nesouhlas. O pochodech jsme informovali na naší Facebookové stránce, díky které se jich zúčastnilo tolik lidí. Tímto Vám všem za veškorou účast a podporu děkujeme!

Datum pochodu Pořadatelé Počet účastníků
20. 11. 2013 Denis Patlejch, Karel Poláček 58
11. 12. 2013 Denis Patlejch, Karel Poláček 75
19. 3. 2014 Denis Patlejch 125
15. 4. 2015 Denis Patlejch 52
9. 12. 2015 Karel Poláček 44