Franklin

Základní info

Národnost: Americká

Datum narození: 1988

Rodina:

Denise Clinton (Teta)

Tavell Clinton (Bratránek)

Nejmenovaná matka

Tanisha Jackson (Ex přítelkyně)

Bydliště:

Forum Drive, Strawberry (původně)

3671 Whispymound Drive, Vinewood Hills (nyní)

Popis

Franklin se narodil v Jižním Los Santos, San Andreas v roce 1988. Nikdy nevěděl, že jeho otec a jeho matka se stali závislým na kokainu, když byl Franklin velmi mladý. Jako dítě Franklin často slyšel příběhy o tom, jak je jeho otec násilný a fyzicky zneužívající vůči své matce, což mohlo způsobit, že se obrátila na kokain, aby unikla zneužívání. Franklinův otec opustil svoji matku, zatímco byla stále ještě těhotná s Franklinem. Závislost jeho matky nakonec vedl k její smrti, když byl Franklin malý chlapec.

Po smrti matky se přestěhoval se svými prarodiči matky. Zde se Franklin setkal s Tonyou Wigginsemnovou a JB Bradshawem. Jedna z jeho prvních pracovních míst bylo prodávat cigarety s Bradshawem. Schéma bylo úspěšné, dokud je Franklinův děda nechytil. Podle Tonyových slov jeho dědeček "pronásledoval Franklina i Bradshawova všude kolem Jižního Los Santos". Po smrti svých prarodičů se Franklin a jeho teta Denise přestěhovali do domu na Forum Drive, který jim v její vůli nechala Franklinova babička.

Franklin navštěvoval Davis High School společně s Lamarem Davisem, Tanishou Jacksonovou a Tonyou, ale byl vyloučen kvůli útoku na učitele z neznámého důvodu. Kolem této doby začal život gangbangeru a obchodníka s drogami a začal s Lamarem páchat různé drobné zločiny, jako jsou malé bankovní loupeže. Během své první bankovní loupeže ukradli 2 000 dolarů, ale protože na peníze se vylilo barvivo, tak to bylo bezcenné. Franklin také pracoval pro místního obchodníka s drogami jménem Marcus, kterého později zabil. Franklinův život drobného zločinu se s ním v roce 2008 ocitl, když byl zatčen a poslán do vězení. Po svém propuštění se rozhodl vzdát svého předchozího gangového života a získat legitimní práci.