Lokace

Strawberry (Compton)

Sousedství je dělnicky průmyslové a částečně dělnicky obytná čtvrť s většinou afroamerické populace. Jižní Strawberry, a zejména Forum Drive a Strawberry Avenue, jsou známy pro svou vysokou míru zločinnosti a násilím mezi gangy Ballas a Rodina. To bylo poprvé uvedeno v ještě reklamní Los Santos celní jako rodné město Roberta v posudku. Rodina Families se většinou nachází na západní straně Strawberry v projektech umístěných na Drive Forum. Sousedství má jen málo obydlí, čímž to z ní dělá jednu z nejhůře osídlených oblastí ve městě.

Mirror Park

Zrcadlový park, stejně jako zbytek Východního Vinewoodu, je domovem hipsterů, kteří řídí Issis a pijí Bean Machine coffee. Oblast je založena na Echo parku a Silver Lake v Los Angeles , známé tím, že mají vysokou koncentraci hipsterů v rezidencích. Rozložení Mirror Park je poměrně jednoduché. V centru sousedství je park samotný. Ulice kolem parku jsou lemovány malými domy. Ve východním okraji Mirror Park je stavební projekt ve slepé uličce. Na jihovýchodním konci čtvrti se nachází úsek ulic tvořený různými podniky; toto slouží jako obchodní oblast. K dispozici je také čerpací stanice Limited LTD Service, která je dodávána s malým obchodem umístěným na severním okraji okolí. Také situovaný na severu je jedním ze dvou hlavních zdrojů Los Santos Storm Drain. Pracovníci údržby mohou vidět provozování strojního zařízení kanálu.

Vinewood Hills

Vinewood Hills má největší koncentraci celebrit v Los Santos, kde zaplatí 1000 dolarů za metr čtvereční za prostor, soukromí, názory a klid, že jejich sousedé jsou stejně posedlí a otravní, jak jsou. " - digitální manuál GTA V.

Vinewood Hills tvoří největší a nejsevernější čtvrť Los Santosu, která se od západu od Richman Glenu rozkládá na značnou vzdálenost, na východě na hory Tataviam, na jih od Vinewoodu a Rockford Hills, na Great Chaparral a na Tongva Hills na sever. Kopce jsou charakterizovány strmými, mírovými uličkami, které jsou na severu na venkově a stále více urbanizované směrem na jih. Vývoj v sousedství je téměř úplně složen z řídce uspořádaných, velkých, moderních domů, které jsou domovem bohaté elitní a celebritní populace San Andreas.

Vespucci Beach

Stejně jako sousední pláž Del Perro je Vespucci často během dne plná lidí . Mohou být vidět opalováni nebo prostě chodí na procházky po pláži. Během noci je pláž opuštěna, s výjimkou pracovníků, kteří čistí pláž a lidí, kteří se shromáždily kolem některých táboráků. Navzdory tomu, že se nachází ve městě Los Santos, mohou policejní důstojníci v okrese Los Santos občas reagovat na zločiny v oblasti. Pláž Vespucci je založena na pláži ve Venice, Los Angeles, která je i v Grand Theft Auto: San Andreas jako pláž Verona. Tato oblast je pojmenována podle italského průzkumníka Amerigo Vespucciho, který prokázal, že "nový svět" (dnešní Amerika) nebyl součástí Asie, jak původně věřil po cestách Christophera Columbuse.