Mise

Mr.Philips

Michael a Franklin Clinton oslavují úspěch Vangelico loupeže, když Michaelův FIB kontakt Dave Norton nečekaně přijde a požaduje vysvětlení Michaelových akcí. Michael popírá, že byl zapojen do krádeže klenotnictví; Agent Norton však zapne televizor a zobrazí zprávu Weazel News o této loupeži. Agent Norton varuje Michaela, že loupež bude přitahovat pozornost Trevora Philipse, ale Michael věří, že Trevor je mrtvý.

Současně Trevor sleduje stejnou zpravodajskou zprávu z jeho přívěsu v Sandy Shores, zatímco má sex s Ashley Butler. Když Albert Stalley, jeden ze svědků, kteří je v rozhovoru, cituje Michaela, Trevor tiše opustí přívěs v šoku a uvědomuje si, že Michael Townley je stále naživu. Když Trevor odjíždí, Ashleyn přítel Johnny Klebitz se setká s Trevorem, aby se postavil proti jeho vztahu s Ashley, zatímco Trevorovi kolegové Ron Jakowski a Wade se ho pokusí zastavit. Trevor zpočátku ignoruje Johnyho; Trevor však nakonec odpoví a utišuje ho. Johnny se ospravedlňuje za jeho výbuch, ke kterému Trevor reaguje tím, že popadne Johnnyho hrdlo, hodí ho na zem a opakovaně se mu šlape na hlavu a zabije ho. Ashley pak přijde k Johnnymu a truchlí ho.

Trevor, Ron a Wade se pak dostali do Trevorova pickupu a našli další členy Lost MC v Grapeseed. Trevor říká, že musí sledovat dodávku. Dodávka se nakonec zastaví u přívěsového parku ve Stab City . Poté, co Trevor vystřílí Lost MC, řekne Wadeovi, aby odešel a začal hledat Michaela, zatímco Ron jedou k přívěsu Ortegy. Poté, co odtlačil Ortegu do řeky Zancudo, Trevor mu řekne, že Lost MC a Aztecas jsou mimo podnikání a zbraně a drogy v okrese Blaine buď projde skrze společnost Trevor Philips Enterprises nebo vůbec.

Hood Safari

Franklin, který se právě setkal s Trevorem, se ptá, proč přišel, a Trevor mu říká, že když je ve městě nový, snaží se najít přátele a vyzve je, aby se zúčastnili "večírku". Lamar pak řekne Franklinovi o svých plánech ohledně "věcí", s nimiž se Franklin nechce angažovat. Trevor však touží, aby se zapojili a všichni tři spolu s Lamare a psem Chopem jedou do Grove Street. Na cestě Lamar vysvětluje, že on a Stretch uzavřeli dohodu o koupi drogy od prodejce navzdory tomu, že jsou členové gangů Families a prodejci žijící na území Ballasu.

Po příjezdu se setkají s dealerem, který otevře své přední dveře. Lamar mu ukazuje peníze a prodejce otevírá dveře, ukazuje jim zboží a nabízí vzorek. Lamar ochutnal a Franklin tvrdí, že by měli odejít. Nespokojený Trevor požádá o ochutnání z druhé strany balíčku a poté, co dealer odmítne, snaží se je vyrvat z rukou dealera. Cihla drogy se rozpadá, což odhaluje, že drogy jsou skutečně suché stěny. Dealer křičí, že tam je "výčitka kupujících" - nebo-li že mají problém s obchodem, než uteče do svého domu a zavře přední dveře za sebou. Členové gangu Ballasu se pak zvednou a začnou střílet na Franklina, Trevora a Lamara. Všichni tři začnou opětovat palbu, zatímco Chop uteče domů. Když se začnou dostávat na konec Grove Street, policie přijede a začnou střílet na Franklina, Trevora, Lamara a členy gangu Ballas.

Ve zmatku Franklin, Trevor a Lamar utíkají po boční uličce a běží k řece, když vidí natáčení nového videa MCho Clipa. Pak ukradou tři vodní skůtry patřící MC Clipovi a začnou ujíždět. Krátce na to je začne pronásledovat auto z gangu Ballas, které nakonec narazí do zdi. Poté na scénu přilétne vrtulník LSPD a zatímco jsou pronásledováni, Franklin řekne Lamarovi, že Stretch na ně "ušil boudu". Lamar uvádí, že po celé mapě existují četné závody na vodních skůtrech. Rozhodnou se rozdělit a ztratit policii.

Did Somebody Say Yoga?

Fabien přeruší argumentující pár, když říká, že by měli cvičit jógu a vyzývají Michaela, aby se k nim připojil. Michael souhlasí přes Amandin protest. Jdou do zadní zahrady a Fabien ukazuje Michaelovi, jak na první pózu. Amanda pak dokončí pózu a je následována Michaelem. Fabien vysvětluje, že po dokončení další pózy někdy nekontrolovaně pokřikuje celé hodiny. Fabien a Amanda dokončují pózu ve stejnou dobu a Michael se krátce připojuje. Amanda a Fabien pak dokončí třetí pózu dohromady a poté následuje Michael. Fabien blahopřeje Michaelovi k jeho pokroku a říká mu, že byl vyléčen ze své impotence, když jeho sexuální energie už nejsou blokovány. Fabien pak stojí za Amandou, která je v poloze "dolů", a řekne Amandě, aby šla zpátky k jeho pánvi. Michael, který věřil, že to Fabien dělá na ni, se rozeběhne na Fabiena, ale snadno se vyhne a posílá Michaela do bazénu.

Fabien vysvětluje, že jóga je odpověď předtím, než Amanda řekne, že odjíždějí a nikdy se nevrátí. Namočený Michael pak jde hledat svého syna, i když Jimmy nechce vidět svého otce. Michael přerušil Jimmyho slovní útoky na jiného hráče. Jimmy potom řekne otci, že plánuje setkání s přítelem. Když Michael nabídne doprovázet ho, Jimmy reaguje negativně a Michael odpoví, že zneužívání online přátel je horší. Oba dva jdou do Michealova auta a jedou k místnímu Burger Shotu na žádost Jimmyho. Oba dva pak argumentují na cestě k Burger Shotu. Jimmy odhalí, že si myslí, že ho jeho otec nenávidí, ale Michael mu říká, že ho miluje.

Oba dva dorazí k Burger Shotu, kde Jimmy koupí marihuanu a další balíček od zaměstnance a poté odjíždí. Jimmy se zeptá Michaela jestli se nechce napít, že to je moc dobré. Michael se napije a po chvilce si uvědomí, že ho Jimmy zdrogoval. Jimmy odpoví, že chrání svého otce před sebou samým, že si vybral peníze z bankovního účtu a že ho taky opouští, než ho vyhodil z auta.

Michaela pak někdo odtáhne. Když se probudí, začne halucinovat a vidí osm opic, které ho obklopují v uličce a přinesou na palubu mimozemské kosmické loďi. Michael je poté vyhozen z loďi ve velké výšce a pak začíná slyšet vlastní hlas a Davea Nortona. Michael se probudí na travnatém poli, nikoliv na silnici, kterou zanechal, a po probuzení se okamžitě rozeběhne domů. Michael je jen ve svém spodním prádle. Vrátil zpátky k jeho domu. V kuchyni najde jen vzkaz od Amandy. Odhaluje, že útok na Fabiena a užívání drog při řízení s Jimmym v jeho autě vedlo k rozhodnutí, že ho opustí a že zvažuje mluvit s právníkem. Zklamaný Michael roztrhává dopis a hodí ho pryč.