Trevor

Základní info

Národnost: Kanadská

Datum narození: neznámé

Místo narození: Kanada

Rodina:

Paní Philipsová (Matka)

Nejmenovaný otec

Ryan Philips (Bratr)

Bydliště:

Přívěs, Zancudo Avenue, Sandy Shores, Blaine County

Popis

Trevor se narodil a vyrůstal v Kanadě poblíž hranic se Spojenými státy, nebo jak jej říká - "Kanadský pohraniční region Ameriky". V rozhovoru s Franklinem tvrdí, že "vyrostl v pěti státech, ve dvou zemích, v čtrnácti různých domovech, s osmi otci, ve třech domovech péče, ve dvou nápravných zařízeních, u jedné krásné, poškozené matky. Dokonce i jako dítě měl historii vzteklých otázek a násilných impulzů, které zničily jeho pokusy o zapojení do společnosti (konkrétně je to naznačeno, že on se svým vzteklým hněvem sodomizoval svého hokejového trenéra hokejkou a měl rozhovor s Cletusem, že v určitém okamžiku uškrtil klarinetového hráče jeho vlastním nástrojem). Trevor také zmínil, jak zabíjel různé druhy zvířat a "driftery" i během prvních let svého života.

Trevorovo dětství samo o sobě bylo nešťastné. Jeho otec byl vůči němu fyzicky zneužívající, zatímco jeho matka byla citově zneužívající, upřímná, ošetřovala ho s blahosklonem a viděla ho jako "zbytečného chlapce", který se o svou matku jen málo staral. Když byl dítě, Trevorův otec ho opustil v nákupním středisku, který Trevor později spálil v odvetě. Trevor také měl bratra jménem Ryan, kterého Trevor neměl rád. Ryan zemřel v "nehodě" před rokem 2013.

Trevor vypadl ze školy, což je možná důvod, proč má nedostatek některých základních znalostí, jako je umístění starého Říma, který si myslel, že je součástí Ameriky. Zjistil také, že má problémy s gramatikou a "improvizuje", pokud jde o interpunkci. Je pravděpodobné, že měl nějaké formální vzdělání, neboť během policejních pronásledování se zmínil o tom, že v trestním právu udělil noční třídu (nicméně to by mohlo být sarkasmus). Trevor má dobré matematické dovednosti, což potvrzuje Wade, který říká, že Trevor je velmi dobrý v "číslech", ale toto prohlášení by mohlo být způsobeno Wadeovou ještě nižší inteligencí. Při hraní golfu, Trevor říká, že byl kanadským šampiónem pod 18 let a "téměř se proměnil". Později ve svém životě objevil Trevor, že má talent pro stíhačky. Zapojil se do letectva, aby létal s letouny, ale několik dní před dokončením výcviku a získáním licenčního pilota byl Trevor považován za "psychicky" nestálého. Bylo naznačeno, že jeho propuštění bylo způsobeno jeho psychologickým vztahem k matce.