Jak funguje Cloud

Řešení privátního cloudu nabízí novou úroveň pružnosti, zaměření a úspor nákladů. Nezáleží, jestli se rozhodnete si vybudovat privátní cloud ve svém datovém centru nebo zvolíte nabídku některého z hostingových partnerů, v obou případech budete již brzy těžit přínosů transformace vašeho IT.

Více o Cloudu...

Cloud podle vašich představ

S ohledem na to, že vaše investice do IT mohou být rozprostřeny mezi tra-dičním prostředím, privátním i veřejným cloudem, nabízí společnost Micro-soft společné nástroje pro správu (pomocí řešení Systém Center), identitu (pomocí služby Active Directory), virtualizaci (technologie Hyper-V) a vývoj (sada Visual Studio, rozhraní .NET), které fungují stejně spolehlivě v pro-středích privátního i veřejného cloudu.

Více o Cloudu...

Dopady na budoucí růst

Obchodní potřeby vyššího výpočetního výkonu budou podle prognóz i nadále růst a spolu s růstem těchto potřeb se budou zvyšovat i nároky obchodních aplikací na paměť a prostředky. Za poslední desetiletí procházely servery na platformě x86 nestálým vývojem z hlediska funkcí a výkonu, přičemž příš-tích několik let slibuje podobně významné inovace.

Číst více...

Bezkonkurenční výkon a škálovatelnost!

Klikněte pro další informace.