Smiley face
Smiley face
Smiley face
Smiley face

GAME OF EXPERIENCE

čas

Modern Combat: 5 Blackout Trailer

Multiplayer

Zahraj si s přáteli proti nepříteli.

Singleplayer

Zahraj si sám proti počítači.

Squad battle

Otestuj schopnosti svého týmu proti jinému.

AKTUALIZACE

Aktualizace 15 přináší s sebou i TONI - Prestige Crossbow, která je neuvěřitelně flexibilní. To je díky skutečnosti, že je dodáváno se čtyřmi různými druhy munice. Při použití tohoto jedinečného kusu soupravy máte všechny šikmé šipky (Graphene), EMP, Frost a Fire. Všechny tyto šípy mají různé výhody, takže výběr klíčových pro danou situaci. Při boji s věžičkou - např. - EMP může snadno odstranit protivník. Vložte až tři šipky najednou, a dejte de do práce.

Prvky eSportu moderního boje 5 viděly tým, že se vrátil do armády. Pro další vyvážení hry pro soutěžní hru je celý systém Armor Perk nahrazen Armor Cores . Existují tři typy jádra, které můžete vybavit. První, Ofenzivní , zvyšuje škodlivý výkon a rychlost. Naopak Defenzivní jádra se zaměřují na zvyšování hodnoty HP a defenzivních hodnot. Konečně, Utility jádra poskytují další výhody, jako zvýraznění nepřátel za stěnami nebo rychlejší respawns. Můžete kombinovat Armor Jádra každého typu tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry. Například hráči Recon se mohou stát neviditelnými pro všechny, kromě volného oka tím, že vybaví jádra Infiltrator (Utility) a Ethernal (Defence). Odemkněte skutečný potenciál zbrojů a zároveň udržujte úroveň hracího pole.

MULTIPLAYER

Multiplayer Modern Combat 5 je stejný jako většina hráčů FPS, a to hlavně na základě hry PvP. Zbraně přenášejí z kampaně (na rozdíl od Modern Combat 4). Hra obsahuje 7 různých map. Čtyři jsou založeny na umístěních z kampaně, dva se vracejí z předchozích moderních bojových her a jeden, nazvaný Vantage, je zcela nová mapa přidaná v aktualizaci. Mapa s názvem Overtime byla odstraněna a byla přidána nová mapa nazvaná Konverze. Hráči mohou také vytvářet "squads", což je nová funkce pro sérii Modern Combat. Další novou funkcí je Private Chat, která umožňuje chat mezi členy družstva. V současné době existuje 7 režimů: Zdarma pro všechny, Týmová bitva, VIP, Zachycení vlajky, Rush, Zone Control a Cargo. Mapy zahrnují: kanály umístěné v Benátkách; Staveniště, umístěné na staveništi; Ulice založené na trhu v Japonsku; Přesčasy, nastavené uvnitř v kancelářském bloku (mapa dovezená z moderního boje 4: Zero Hour); Zkrocení, umístěné ve vojenském úložišti / hangáru; a Rooftops, nejmenší mapa založená na velkém čtvercovém pokoji se schody vedoucími na střechu budovy s několika generátory na střeše a vyvýšenou plošinou, která je střechou místnosti. Novější mapa, Vantage, je jednou z největších map hry a obsahuje několik budov a otevřených prostor uspořádaných kolem široké ulice. Záplata 1.8 přinesla další novou mapu nazvanou Conversion, která obsahuje opuštěný sklad s velkým radioaktivním reaktorem uprostřed. Další funkce vedly k přepracování ligového systému a byly přidány požadované "vlastní lobby".

SINGLE

Jednou z hlavních změn v kampani Blackout ve srovnání s předchozími tituly Modern Combat je, že mise jsou mnohem kratší. Hra se odehrává v letech 2039 - 2042. Průměrná mise trvá 5-10 minut, znatelně kratší než průměrná délka misí Zero Hour nebo Fallen Nation 15-20 minut. Modern Combat 5: Blackout také představí spojence, postavy, které sledují spolu s hráčem, často se účastní během konfliktů. Stejně jako Zero Hour kampaně mise v Modern Combat 5: Blackout se liší ve stylu. Hra je primárně střílečka první osoby, ale mise zahrnují ovládání věžiček na člunech, vrtulnících a dokonce i na dronech.

Tabulka přehledů o hře
Název hry: Čas kola: Do skóre:
FFA (Free for all) 00:07:00 30
VIP 00:07:00 50
CTF (Capture the flag) 00:07:00 3
ZC (Zone control) 00:07:00 100
Team battle 00:07:00 50