chataHlavniObrazek.jpg, 1,1MB

Poznejte nádherně zrekonstruovanou chatu Marulenka a užijte si zde neopakovatelné chvíle pohody a relaxace. Děti nezapomeňte doma, u nás se nudit nebudou.

Prohlédněte si naše slevy

Marulenka se nachází v klidné lokalitě, obklopená krásnými lesy. V blízkosti se nachází Sečská přehrada, hrad Oheb a nebo wellness hotel Jezerka. Chata je vhodná jak za parných teplých dní tak za studených a krutých zim, jak pro sportovce tak i pro domácí povaleče. Na zahradě chaty se nachází vířivka, sudová sauna a malý studený bazének sloužící k ochalzení ze sauny. Za krušných nocí se můžete v klidu natáhnout do nového krásně pleteného starožitného křesla a ničím nerušeni se můžete koukat jak krásně praská oheň v krbu. Věřte mi není nic lepšího než poslouchat v klidu si praskající oheň. Ale jak se říká "Oheň je dobrý sluha, ale špatný pán" a proto nenecháváme nic náhodě a krb pravidelně kontrolujeme, čístíme a udržujeme. Je to takový náš malý člen rodiny. Vysokorychlostní internet od UPC je v naší chatě samozřejmostí. Můžete si najít autobus anebo se zarát v PUBG nebo jinou onlinovku. K tomu vám poslouží dva počítače, koupeny na míru a dovezeny a sestaveny od profesionálů. U nás se zaručeně nudit nebudete!! Ještě mrkněte kdy máme volno. Pro více info o přírodě klikněte zde.
Pro více informací o aktivitách klikněte zde.

Jelikož jsou naše stránky vyrobeny od profesionálů, dovolujeme si vám představit naši funkci kalendáře, kde můžete nalézt zda pro vás v daný termín máme čas či nikoliv. Mějte však na paměti, že kalendář vyplňujeme ručně a tak se může lišit od reality. Proto vás prosíme aby jste nám v případě zájmu zavolali na telefon 123 456 789 nebo na jiný kontakt nacházející se v sekci "Kontakty". Děkujeme za vaše pochopení a těšíme se na vás.
Jen pro upřesnění: Volné dny jsou označeny zeleně a dny zabrané jsou označeny červeně .