• Všechno rychle a bez smluv
  • 100% spolehnutí na naše zaměstnance

Vítejte na Documents service

Vyhledavací robot

Documents service působí na trhu od roku 2011 a nabízíme kvalitní administrativní služby nejen pro velké společnosti, tak pro střední podniky a živnostníky.

V dnešní době, kdy postupně začíná do firem proudit digitální transformace, a papírové dokumenty postupně nahrazují elektronické, se ale stále najdou tací, kteří stále preferují papírové dokumenty, a my jsme tu od toho, abychom jim ušetřili práci i čas. Mezi tři nejvyužívanější služby patří zakládání spisů, bezpečná skartace dat a skenování papírových dokumentů do elektronické podoby.

Jako doplňkové služby nabízíme poradenství při zakládání, správě nebo likvidaci archivů a spisoven, přepis tištěného textu do elektronické podoby a to v českém, anglickém, německém a španělském jazyce. Naleznete nás v centru Hradci Králové, kde máme svoji prodejnu.

Cíle firmy

Chceme poskytovat firmám, bankám, ale i živnostníkům administrativní služby za příznivé ceny, které jim ulehčí práci a povinnosti, aby se tak plně mohli věnovat plně svojí práci. Díky spolehlivosti a časové flexibilitě našich zaměstnanců, odvádíme naše nabízené služby rychle a kvalitně. Naším cílem je maximální spokojenost všech našich zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb, udržení našich stálých zákazníků a přivést do povědomí ostatní firmy o naší firmě.

Máte zájem o některou ze služeb?

Neváhejte a kontaktujte nás. V oblasti administrace se řadíme mezi špičky na trhu. Náš slogan zní:
"Servis vašich záležitostí rychle a bez problémů".