Soupiska tým FKRL

David Bakeš

Bakes

David Bakeš pochází z Chrudimi. K týmu se připojil v dubnu 2013. Novému kolektivu se velmi rychle přizpůsobil a stal se brzy obrovskou oporou a zároveň velmi oblíbeným hráčem.

Je to vysoký, silový hráč, který si od soupeře nenechá nic líbit, rány rozdává i dostává a takový hráč je v každém týmu nepostradatelný. Očekává se od něho rozhodování důležitých zápasů.

Adam Blabolil

Blabolil

Adam Blabolil pochází z Chrudimi. V sestavě Real Lhota se objevil poprvé 30. srpna 2008 na turnaji v Yanderově. V týmu má roli hlavního brankáře. Jeho specializací je chytání pokutových kopů. Díky jeho výšce, rozsahům a nebojácnosti je pro každého útočníka velice nepříjemný.

V klubu má také v funkci zástupce vedoucího týmu. Je nejstarším hráčem současného týmu a tak patří mezi hlavní vůdce, který dokáže ostatní vyhecovat a povzbudit i v těch nejvypjatějších zápasech.

Ondřej Brabec

Brabec

Ondřej Brabec pochází z Rabštejnské Lhoty. Jeho první start za Real Lhota byl 28. června 2008 na Lhotacupu. Patří mezi hráče, kteří se aktivně podílí na organizačním fungování klubu.

V týmu zastává především roli obránce. V loňské sezóně 2016/17 ho bohužel přibrzdilo zranění, které už je nyní doléčené a pro letošní rok by měl být na 100% připraven.Je také znám pod svojí přezdívkou Olí

Daniel Buřval

Burval

Daniel Buřval pochází z Rabštejnské Lhoty. Jeho první start za Real Lhota byl 28. června 2008 na Lhotacupu. Je to univerzální hráč, který zvládá roli defenzivního hráče se spolehlivou a přesnou rozehrávkou

V případě potřeby zastane post kvalitního útočníka. Je dobře fyzicky vybavený a s každým odehraným zápasem roste jeho kvalita a s tou logicky i jeho cena pro tým. Pro celý tým je znám pod přezdívkou Deny.

Roman Ceral

Ceral

Roman Ceral pochází z Chrudimi. V dresu Real Lhota nastoupil poprvé 27. června 2009 na turnaji v Řepníkách. Je velmi dobře technicky vybavený. Má přesnou a tvrdou střelu a proto je jeho role především v útoku, kde střílí důležité branky a rozhoduje důležité zápasy.

V sezóně 2016 dokonce ovládnul tabulku střelců v I.třídě chrudimska. Je velmi aktivní nejen ve hře, ale i ve všem co se týká fungování klubu samotného.Roman Ceral dříve nastupoval za juniorku ERA-PACK Chrudim.

Radek Čejka

Cejka

Radek Čejka pochází ze Sobětuch. Jeho první zápas za Real Lhota byl 2. srpna 2008 na turnaji v Prosetíně. Radek je velice pracovitým hráčem v týmu nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Je to hráč s myšlenkou a nápadem, dodává smysl rozehrávce a v obraně kde působí se dá využít i jeho výška, která je se 191 cm největší ze všech hráčů v týmu. Radek Čejka před přestupem do našeho týmu nastupoval za SK Proman Chrudim

Martin Jeřábek

Jerabek

Martin Jeřábek pochází z Rabštejnské Lhoty. Do prvního zápasu za Lhotecký tým nastoupil v listopadu 2016 proti týmu ŠSK GJR Chrudim, kde se představil na pozici hrotového útočníka.

Do týmu se začlenil velmi pohotově a ke každému zápasu přistupuje s velkým zápalem, takový hráč má pro tým obrovský potenciál. Martin Jeřábek je jedním z hráčů, který začal futsalovou kariéru v našem týmu

Petr Jirásek

Jirasek

Petr Jirásek pochází ze Stolan. K našemu futsal klubu se připojil v srpnu 2017. Je velmi aktivním hráčem a do futsalu má obrovskou chuť.

Petr má zajímavou rozehrávku a kvalitní zakončení, což potvrdil už v první sezóně, kde nastřílel 22 branek (v 36 zápasech). Svojí futsalovou kariéru začal až v našem týmu. Dříve nastuopval pouze za fotbalový tým SK Stolany

Michael Rozsypal

Rozsypal

Michael Rozsypal pochází z Rabštejnské Lhoty. Patří mezi zakladatele týmu a momentálně zastává roli vedoucího klubu. Ve hře začínal jako útočník, ale postupně se zapracovává spíše do defenzívy, kde je svým přehledem a rozehrávkou pro tým platnější.

Při hře často mluví a hecuje ostatní spoluhráče k lepším výkonům. Svoje první kroky k tomuto sportu vedly opět přes venkovní fotbal.

Jakub Sedlák

Sedlak

Jakub Sedlák pochází z Markovic. Jeho role je především v útoku. Na soupisce futsal klubu se objevil už v sezóně 2012/13, ale k žádnému zápasu v tento rok bohužel nenastoupil.

Ani tak není ale pro tým žádným nováčkem , protože už nyní má připsaných 22 startů za Real Lhota v letních turnajích malé kopané. Jakub Sedlák do našeho týmu přestoupil ze SPS Slatiňay.

Vojtěch Skokan

Skokan

Vojtěch Skokan pochází z Rabštejnské Lhoty. K týmu se připojil v létě 2014. Přestože patří mezi nejmladší hráče v týmu, dá se na něm velmi dobře stavět ofenzivní hra.

Což sám dokázal zatím jedna-dvaceti vstřelenými brankami po dvou sezónách. K zápasům a klubu přistupuje velmi zodpovědně. V týmu je znám pod poněkud netradiční přezdívkou Kouč. Do našeho týmu přestoupil z futsalového týmu Cannarinho.

Marek Starý

Stary

Marek Starý pochází ze Sobětuch. Svůj první zápas za Real Lhota odehrál v létě 2011 na 2.ročníku lhoteckého poháru. V týmu zastává roli obránce, ale dá se využít i jeho střela v ofenzívě.

Zároveň je to hráč vhodný do powerplay. U hry přemýšlí a proto patří mezi základní stavební kameny našeho týmu. Marek Starý, než přešel do našeho týmu, nastupoval za futsalový klub Nola PR Chrudim.

Jiří Tomáš

Tomas

Jiří Tomáš pochází z Rabštejnské Lhoty. Za Real Lhota nastupoval již od samotného založení týmu. Je to asi nejvíce univerzální hráč v týmu.

Nastoupit může v brance, obraně a lze ho kdykoliv zapojit do kombinace i v ofenzívě. Jiří Tomáš byl velmi nadaný už jako mladý, což dokazuje i to, že prošel juniorskými týmy ERA-PACKU Chrudim.

Tomáš Vávra

Vavra

Tomáš Vávra pochází ze Sobětuch. Svůj první zápas za Real Lhota odehrál 27. června na turnaji v Řepníkách. Je velmi rychlý, výborně fyzicky vybavený a díky dobře postavenému těžišti je pro soupeře velmi těžké ho od balónu odstavit.

Má tvrdou a přesnou ránu, čehož dokáže velmi dobře využít a rozhodnout zápas. Tomáš Vávra je dalším z hráčů, který svůj futsalový talent objevil až v našem týmu. Dříve hrával pouze fotbal.

Rudolf Zlatohlávek

Zlatohlavek

Ruda Zlatohlávek pochází ze Skupic. Za Real Lhota nastupoval střídavě už od samého počátku týmu. Po letech 2012-2013, kdy v týmu nepůsobil se v létě 2014.

Znovu připojil k našemu Futsal klubu, aby mu pomáhal střílet důležité branky a rozhodovat zápasy.