Vítejte na oficiálních stránkách kapely Schizophrenic Souls


Jak se to stalo?


Jsme metaloví nadšenci z městečka Nová Paka, kteří se hudbě už nějaký ten pátek věnují. Kytarové trio Přémy Šulce, Lukáše Kolke a Marcela Blažka jste již mohli vidět pospolu v kapele Samhain, kde všichni tři do nedávna účinkovali. Po 5ti letech hraní v kapele a pár měsícech domácího vrzání se Přéma rozhodl jít jiným směrem a založit novou kapelu, kde ho po pár okamžicích začali podporovat i zmiňovaní Lukáš Kolek a Marcel Blažek. Co by jsme byli za metalovou kapelu, kdyby jsme neměli pořádnýho bicmana že? V naších očích jsme oslovili mladého talenta Péťu Kosejka, který na svůj věk opravdu válí. Úplný začátek vzniku se tedy datuje k začátku roku 2012. Měli jsme problémy se zkušebnou, ty se zdají být ale vyřešeny jelikož jsme ve finální fázi dokončení naší vlastní zkušebny s plnou výbavou, takže teprve teď to bude pořádnej nářez. Tím ale bohužel naše nynější sestava končí, takže vám asi dojde, že stále nejsme komplet, proto bychom chtěli oslovit širokou veřejnost a vyslat do vás zprávu, že


Hledáme zpěváka!!!


Hledáme kvalitní mužský vokál se specializací na čistý zpěv(klidně i drsnějšího rázu) s dobrou anglickou výslovností(AJ texty), který si potrpí na feeling, přičemž dovednost tvrdšího zpěvu (jemnější growling a jemu techniky podobné) budou uvítány :) .


Co nabízíme my?


Partu pohodových lidí, co si chtějí zahrát kvalitní hudbu a s muzikou to myslí opravdu vážně, tedy nechceme skončit pouze hraním ve zkušebně, ale naopak chceme docílit co nejvíce akcí ročně a natáčet desky. Stylově nejsem úplně vyhrazení, ale musí to splňovat tyto prvky: RYCHLOST, TVRDOST a MELODIKA. Prakticky se jedná o kombinace stylů jako jsou speedmetal, deathmetal a občas i něco z toho tvrdšího Coru.

Podpůrné informace

Sponzoři

http://www.parfemy-elnino.cz


Spřízněné kapely

  • www.samhaincz.cz
  • www.eagleheart.eu
  • www.rimortis.cz
  • www.salamandra.cz
 

Web by Přemysl Šulc, 2012