uvodni_obrazek

O nás

Historie


Rok 1994:

Memor s.r.o. byla založena v roce 1994 jako společnost, jejímž cílem byl prodej a výkup vozů. Sídlem společnosti je město Česká Lípa, kde začala obchodní činnost společnosti a zároveň je trvalým bydlištěm obou majitelů. Začali jsme tedy vlastně jako malý "autobazar" v České Lípě. V roce 1996 společnost získala autorizaci na servis a prodej vozů Škoda. To byl zásadní zvrat ve vývoji společnosti. Od této doby je servis a prodej vozů hlavní náplní činnosti obou jednatelů.

Rok 2006:

Rok 2006 přinesl další důležitý zvrat v obchodní činnosti společnosti. V tomto roce společnost zakoupila další dvě společnosti v Hradci Králové.

Rok 2013:

Rok 2013 byl dalším rokem, který přinesl zásadní rozšíření činnosti společnosti. V tomto roce společnost jako první v republice vystavěla nový autosalon Škoda podle úplně přepracovaných standardů značky. Tento autosalon bude určovat vývoj prodeje vozů Škoda na dalších deset let! Naše činnost se tedy od tohoto roku rozšířila o prodej nových vozů Škoda, o jejich servis a také o prodej referenčních a ojetých vozů Škoda - Škoda Plus.

Rok 2014:

V listopadu 2014 jsme získali certifikát "Specialista po nehodách“ a jako jediní v severních Čechách, třetí v republice, se může pochlubit tímto auditem lakoven a klempíren získáným přímo od výrobce a to pro značky VW a Škoda.

Rok 2015:

V lednu 2015 Memor získal 3.místo v soutěži Best Dealer ŠKODA 2014. Ocenění jsme obdrželi od společnosti ŠKODA Auto a.s. a to v nejvíce obsazené kategoriidealerů s ročním prodejem 240 až 480 vozů ŠKODA. Ocenění pro nás bylo potvrzením výborných výsledků, kterých se nám dařilo dosahovat v průběhu celého roku a motivací proto, abychom naše služby ještě zkvalitnili v letech příštích. V únoru 2015 jsme otevřeli novou provozovnu Das WeltAuto v Trutnově. Nově si můžete vybrat kvalitní a spolehlivé ojeté vozy z programu Das WeltAuto nejen v České Lípě, ale i v Trutnově.(4)

citace:

[4] OlfinCars. OlfinCars: o nás [online]. Trutnov: OLFIN, 2003, 2012 [cit. 2015-12-08]. Dostupné z: http://www.olfincar.cz/o-nas