O mně

Jmenuji se Věra Cejnarová, žiji v krásném menším městě Dvoře Králové nad Labem. Nabízím fotografické služby, zejména portrétové, rodinné a svatební fotografie, děti, akty a jiné.

Věra Cejnarová

Studium

Vystudovala jsem Střední školu služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové, obor Fotograf.

Zkušennosti

Fotografování se věnuji už více než 5 let. Je to moje vášeň, můj koníček, podstatná část mého života. Ráda se zdokonaluji a také ráda experimentuji.

Pokud Vás zaujala moje práce, budu ráda za každou odezvu a případné využití mých služeb. Moje největší potěšení je zpětná vazba, kterou ke své práci velmi potřebuji, naplňuje mne, když jsou moji klienti spokojeni a vracejí se zpět za mými službami.

Pokud se rozhodnete pro mé služby, nejrpve se spolu domluvíme na typu focení, počtu konečných fotografií a termínu. Doporučím Vám, jaké si přinýst oblečení a při focení se zaměříme na to, abyste na fotkách vypadaly co nejlépe.

Lepšího celkového efektu můžeme dosáhnout při využití služeb zkušenné stylistky a vizážistky, která upraví celkovou Vaši vizáž a zaručí tak fotkám ještě o kus lepší profesionalitu. Zajednání vizážistky po rozhodnutí už můžete nechat na mě.

Pro více informací, mě kontaktujte zde.

Telefon: 789 098 345

Facebook

Doporučení

Nejlepší věk pro krásné fotky dětí

Prvním je focení naprostých holátek, těch krásných takřka čerstvě narozených novorozenců do přibližně 2-3 týdnů věku. Je to ale poměrně obtížné a časově náročnější. Nejčastěji se fotí, když spinkají!

Druhé krásné období je věk 4-6 měsíců, kdy se miminka většinou už velice často smějí, dokáží udržet hlavičku, svaly jsou již dostatečně silné. Je to nádherné období pro samostatné fotografie miminka i pro ty tak krásné fotografie v náručí rodičů.

Třetí krásné období je okolo roku, kdy je dítě již mnohem samostatnější, dokáže si hrát, sedět a může mít nádherné samostatné foto s rekvizitami a v nejrůznějších prostředích.

U větších dětí se už vlastně žádné meze nekladou a je možné fotit prakticky v každém věku.

Novorozenecké fofografie

Miminka jsou krásná v každém věku, focení spících andílků je ideální v době do 14 dnů od narození. Takto malá spící miminka focení tolik neruší, klidně spinkají a výsledné fotky jsou mnohem lepší.

BUĎTE TRPĚLIVÍ, focení novorozenců a těch nejmenších miminek je časově poměrně náročné a běžně tak trvá okolo tří hodin. Nesnažte se nic uspěchat, na výsledku by to bylo vidět.

Batolata, rodinky

Nejvhodnější věk kdy drží samo hlavičku, sedí či vydrží na kolínkách, chodí.

V teplejším počasí je ideální focení venku, děti jsou více uvolněné. Vezměte s sebou pár kousků oblečení na převlečení, oblíbenou hračku. Na rodinné focení je potřeba barevně sladit oblečení. Nedoporučuji oblečení s obrázky a potisky, zvláště dospělí. Nejlépe jednobarevná nebo proužkovaná trička a rifle pro holčičky sukýnky, šatičky.

Portrétní fofografie

Doporučuji vzít si více kousků oblečení, nejdůležitější je, abyste se v oblečení, ve kterém se budete fotit, cítili příjemně. Můžete vzít věci, které běžně nenosíte. Vhodné jsou různé doplňky ( výrazné náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny)

Po fotografování

Nejpozději do 3 dnů po skončení fotografování Vám zašlu na email nebo osobní profil náhledy, z kterých si sami vyberete fotky, které se Vám líbí.

Vybrané fotky budou uloženy na CD nebo přeposlané přes internet v plné kvalitě vhodné pro tisk.

Vaše fotografie v galerii archivuji, není problém kdykoliv po tuto dobu dodatečně vybrat další fotografie