Gifted Gaming

O nás

Gifted Gaming je je jedním z nejúspěšnějších profesionálních herním týmem v České republice a na Slovensku. Od svého založení v roce 2004 dokázala skupina nejtalentovanějších hráčů lokální scény získat již více než 1 500 medailových umístění na turnajích po celém světě, včetně několika titlů mistrů světa. Zásadně se tak skrze aktivní komunikaci s médii zasadila o popularizaci elektronických sportů u nás.

Organizace Gifted Gaming se věnuje profesionalizaci elektronických sportů na klubové úrovni od roku 2004. Více než celou dekádu patří v České republice a na Slovensku mezi vrcholový a historicky nejúspěšnější celek, který za dobu svého působení soustavně posouvá hranice domácího gamingu. Za řadu let úspěšného fungování získal klub mnoho cenných vítězství. Mezi ty nejcennější patří šestnáct titulů mistrů ČR a také dva tituly mistrů světa.

Aktuálně Gifted Gaming sdružuje několik herních sekcí, které patří mezi nejlepší na domácí scéně a značné renomé nabývají i v zahraničí. Kromě klasických desktopových titulů mohou naši fanoušci spatřit reprezentanty Gifted Gaming i v mobilních hrách.