Honzíkova cesta

Toto je můj projekt na TNPNW1, který se bude zabývat tématem cestování, kterému se poslední dobou hodně věnuji a o své zážitky bych se chtěl podelit i s vámi.

Jan Veselý

Work and Travel


Work and Travel je nyní mé nejaktuálnější téma a tak si určitě projeďte novou rubriku Work and Travel, kde najdete všechny důležité informace o tomto programu.

Psaní zažítků, sdílení fotografií a videí, to vše z WaT najdete poté v rubrice Výlety. COMING SOON!

Vítejte na blogu o cestování


Ahoj milí čtenáři, na tomto blogu bych Vám chtěl ukázat různé tipy a triky o cestování. Ať už se to týká nějakých eurovíkendů, různých cestovních programů jako Work and Travel nebo třeba low cost cestování. Zároveň zde s vámi budu sdílet mé zážitky, nová zjištění a tak dále ve formě nejčastějí týdeních příspěvků.

"Cestuji, protože mi to umožňuje uvědomit si, kolik jsem toho ještě neviděl, kolik toho nikdy neuvidím a kolik ještě potřebuji vidět."
- Americký spisovatel Carew Papritz

Web dělám čistě ze vztahu k cestování, proto prosím různá doporučení na různé weby či služby neberte jako reklamy, ale jako rady a tipy které já využívám a chci se o ně s vámí podělit. Pokud byste chtěli nějakou radu, neváhejte zamířit do rubriky Kontaktní formulář Pokud nechcete aby vám nic uniklo, určitě sledujte a odebírejte můj youtube kanál Honzova cesta