AKTUALITY:

SDH Tuř pořádá tradiční hasičské závody s názvem "Vyhánění pavouků".

Pozvánka

Komentář k nastávající sezoně:

Sezona 2018 klepe na dveře a i my se pomalu začínáme probouzet. Přes zimu bylo nutné doplnit lehce stavy. Letos tuřský dres obléknout nově dva borci a to Dominik Bělský a Míra Mareček. Kluci už se v požárním sportu nějaký pátek pohybují, takže věříme, že budou platnými členy týmu. Po loňském neúspěchu vyhlížíme lepší zítřky a doufáme, že se letos předvedeme v lepším světle. MČR se letos koná v Liberci, což je pro některé z nás prakticky doma, takže motivace je velká. Cíl je tedy jasný. Postup a poprat se o nejvyšší příčky. #ROADTOLIBEREC

Road to Liberec

MČR Praha 2017

Ve dnech 25. - 27. 8. 2017 se v Praze konalo mistrovství republiky v požárním sportu. Naše družstvo se mistrovství republiky účastnilo již popáté v řadě a i tentokrát jsme pomýšleli na co nejlepší umístění. Jako první byla na řadě disciplína běhu na 100m s překážkami. V této disciplíně náš tým obsadil krásné 2. místo, nestačili jsme pouze na první družstvo ze Zbožnova. Jako bonus později v odpoledních hodinách v této disciplíně člen našeho týmu Lukáš Kroupa, vybojoval individuální titul mistra republiky. Poté ale přišli na řadu štafety, ve kterých jsme si naopak vybrali snad všechnu smůlu celého víkendu a po dvou nepovedených pokusech jsme brali až 14. místo, čímž byli medailové naděje téměř ztraceny. Již tradičně v neděli nás čekal požární útok, ve kterém jsme se umístili na 9. místě. Celkově jsme tedy nakonec obsadili 7. místo.

Zde je záznam naší nejúspěšnější disciplíny - běhu na 100m s překážkami.