Virtuální realita Doudleby nad Orlicí

Vyzkoušej virtuální realitu u nás

Technologie HTC Vive VR je kombinací pohybových senzorů, interaktivních ovladačů a brýlí s displejem, které okolo vás promítnou nové interaktivní světy.

Zažijte virtuální cestování po horách, procházku v podmořském světě, naučte se pracovat s prostorem během kreslení ve 3D. Zahrajte si akční, sportovní nebo logické hry tak, jak je neznáte. Podpořte svou kreativitu!

Virtuální realita

Co všechno si můžeš zahrát

Audioshield

Audioshield

Audioshield

Audioshield

V této hře pro HTC Vive se pěkně postavíte doprostřed a budete muset svými barevnými „štíty” odrážet přicházející barevné koule, které na vás letí v rytmu písničky, s kterou hrajete.

Blue Effect

Blue Effect

Blue Effect

Blue Effect

Blue Effect je survival horor střílečka vytvořená speciálně pro VR, která doopravdy otestuje tvoji odvahu a výdrž. O přežití bojuješ zcela sám(-a), pouze s high-tech zbraněmi Blue Effect. Tahle hra není pro sraby.

Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja

V době, kdy se smartphony začínaly stávat nezbytnou součástí našich životů, se objevila se hra, která se stala trhákem. Neexistoval snad nikdo, kdo by ji alespoň nezkusil. Když řekneme „Fruit Ninja“, každému se přesně vybaví sekání ovoce létající po displeji. Nyní nastává nová doba – smartphony již jsou mainstream a do světa uživatelů čím dál více proniká virtuální realita. A to je přece naprosto ideální možnost, jak hru Fruit Ninja přivést na novou úroveň.

Job Simulator

Job Simulator

Job Simulator

Job Simulator

Základní premisa hry je jasná – je rok 2050 a roboti zastávají všechny lidské práce. V roli testovacího subjektu si jako člověk budoucnosti máte vyzkoušet, jaké to kdysi vlastně bylo, když se lidé museli lopotit v zaměstnání. Na výběr máte hned z několika variant, můžete se stát šéfkuchařem v bistru, prodavačem, automechanikem nebo kancelářskou krysou.

Rec Room

Rec Room

Rec Room

Rec Room

Tento titul Vám ukáže, jak by mohly vypadat sociální sítě budoucnosti. Vstupte do světa, ve kterém se můžete jen tak poflakovat s kamarády, hrát s nimi různé hry nebo se poznávat s lidmi z celého světa. Je to fakt zábava!

Tilt Brush

Tilt Brush

Tilt Brush

Tilt Brush

Popusťte uzdu své fantazii a přijďte si k nám něco nakreslit. Díky této fantastické aplikaci společnosti Google můžete své nadání rozvíjet rovnou ve 3D prostoru.

Zobrazit více

Kolik tě to bude stát

Čas hraní Cena
1 hodina 250,- Kč
2 hodiny 450,- Kč
3 hodiny 650,- Kč
5 hodin 1200,- Kč
Pronájem herny na celý den 15 000,- Kč
Ceník

Kde nás najdeš

Kontaktujte nás

info@vr-doudleby.cz +420 731 714 522

Virtual Reality Doudleby nad Orlicí

Vyhnánov 29, 516 01

IČ 24176705 | DIČ CZ14174702

Semestrální projekt - Tomáš Vlček