Nejnovější kamery

Hero4 Session

Nejmenší, nejlehčí a nejlépe nositelná kamerka od GoPro.
Čti více

Hero+ LCD

Tato kamera vede v poměru Cena - Výkon. S vestavěným dotykovým displejem.
Čti více

Hero4 Black/Silver

Nejlepší outdoorová kamera, která je na trhu k sehnání.
Čti více

O nás

Na těchto stránkách se s Vámi chceme podělit o naše názory a zkušenosti, ale také o veškeré novinky ze světa GoPro. V neposlední řadě se Vám pokusíme usnadnit práci s GoPro Studiem a ukázat Vám nejzákladnější tipy, jak kameru nastavit.

GoPro - Be a HERO

Tato stránka se zabývá informacemi o GoPro kamerách. Dozvíte se zde, jaká je historie firmy GoPro, jakou kameru při koupi vybrat nebo jak vytvořit co nejlépe "Timelapse" video či jak pracovat v GoPro Studiu. Nechybí zde ani nejzákladnější příslušenství pro outdoorové kamery jako je LCD displej či "selfie" tyč. Narazíte tu i na fotografie a videa pořízená právě pomocí GoPro kamer při akčních sportech, ze kterých běží mráz po zádech.

Outdoorové kamery

Často také označované jako sportovní videokamery. Díky nim můžete zachytit přímo z pohledu aktéra akční okamžiky. GoPro je průkopníkem outdoorových kamer. V současné době na trhu nenaleznete lepší modely, pouze více či méně úspěšné klony a kopie těchto kamer.

Outdoorové kamery mají miniaturní rozměry (přibližně o velikosti menší baterky), vždy velmi široký pozorovací úhel (170°), vysoká odolnost, voděodolnost, jsou prodávané v setu s nejzákladnějšími úchyty na helmu, minimum ovládacích prvků, často s podporou Wi-fi pro možnost připojení se ke kameře skrze mobil či tablet.

Výhodou tedy outdoorových kamer oproti těm klasickým je především jejich velikost a odolnost.

Co to vlastně GoPro je?

GoPro je název společnosti, která vyrábí nejznámější outdoorové kamery, které lze využít při nejrůznějších aktivitách. GoPro kamery zaznamenávají každý moment. Jsou tak i při světových rekordech, ale i životních událostech (svatba, oslava narozenin, párty).

V součastnosti se GoPro kamery prodávají ve více než 83 zemích po celém světě a díky své rostoucí oblibě se mohou pyšnit neoficiálním titulem nejprodávanější kamery na světě.

GoPro spolupracuje s velkou řadou sportovců ze všech zemí včetně České Republiky. Sponzoruje například Evu Samkovou, Tomáše Vernera, Michala Šlesingra, Andreu Hlaváčkovou a mnoho dalších.

Využití GoPro kamer

Původně byla kamera vyrobena zejména pro zachycování momentů ze Surfboardingu. Kamera se však stala populárnější a když se ostatní sportovci o kameře dozvěděli, chtěli ji přizbpůsobit svým oblíbeným sportům. A tak vznikly nejrůznější typy příslušenství od držáků na helmu až po držáky na řidítka. Díky tomu můžete svou GoPro snadno použít při aktivitách jako jsou cyklistika, horolezectví, kanoistika, turistika, bruslení, lyžování, snowboardování, plavání, potápění, motocross, paragliding, seskok padákem, bungee jumping ale třeba i při fotbale či hokeji nebo se svým domácím mazlíčkem psem.

obrazek obrazek Fotogalerie

O nás

Na těchto stránkách se s Vámi chceme podělit o naše názory a zkušenosti, ale také o veškeré novinky ze světa GoPro. V neposlední řadě se Vám pokusíme usnadnit práci s GoPro Studiem a ukázat Vám nejzákladnější tipy, jak kameru nastavit.