O kosmetice Afrodita

KOSMETIKA AFRODITA v České republice

Jsme hrdým, výhradním dovozcem a distributorem produktů pro český trh, slovinského výrobce Kozmetika Afrodita. Již desátým rokem, vám v rámci české a slovenské republiky přinášíme produkty založené na výrobě se 40. letou tradicí v souladu s přírodou a přírodními složkami. V programech SALON EXCLUSIVE, WELLNESS a DOMÁCÍ PÉČE, vám přinášíme řady produktů vyrobených a sestavených tak, aby jejich vzájemná kombinace, nabídla nejenom širokou škálu možností, jak vytvořit dokonaly program v péči o tělo a pleť, ale aby vaše profesionalita a kreativita, dosáhla nevyšší úrovně a zároveň byla naplněna osobní očekávání vaši klientů a ne méně pak konečných uživatelů, našich produktů. Našim cílem, je vaše spokojenost a spokojenost vašich klientů. Ztotožňujeme se s posláním, vizemi a hodnotami Kozmetika Afrodita a proto jsme tu stále pro vás. Pokud budete při své práci na pochybách jak a s čím spojit jednotlivé preparáty, abyste dosáhli kýženého účinku, spojte se s námi a my se vynasnažíme, abyste co nejrychleji dostali správnou a potřebnou odpověď. Ivona Štamposká

POSLÁNÍ

Jsme hlavním slovinským výrobcem vysoce kvalitních kosmetických produktů, se kterými nabízíme služby, plníme přání, potřeby a očekávání pro profesionální využití, (v kosmetických, kadeřnických salónech, wellness a SPA centrech) již více než 40 let. Se spotřebiteli a dalšími zainteresovanými subjekty v kosmetickém odvětví, udržujeme partnerství založené na vzájemné důvěře a podpoře k dosažení spokojenosti nejen mezi námi, ale zejména nám nejvíce společně záleží na spokojenosti zákazníků. Jsme si vědomi ekologické zodpovědnosti, a proto zvláštní pozornost klademe na zachování přírodního prostředí, klademe důraz na výběr surovin a čerpání přírodních zdrojů, ze kterých naše produkty vznikají.

VIZE

Vývoj vysoce kvalitních, přírodních produktů za inovativních a ekologicky šetrných postupů:

  • přední postavení na trhu v segmentu kosmetických výrobků ve Slovinsku. Na dalších trzích se chceme stát první volbou pro konečné zákazníky, stejně tak jako pro profesionální uživatele
  • zvýšení podílu na trhu a pověsti společnosti na stávajících trzích
  • úspěšné vstoupení na evropský trh v ostatních zemí

HODNOTY

Naše podnikání řídí následující hodnoty:

KRÁSA

Naše vize krásy, která tvoří základ aktivity naši společnosti, několika málo slovy vystihuje firemní slogan „Krásná ve své vlastní kůži“. V Kosmetice Afrodita jsme přesvědčeni, že důležitá součást krásy, pochází zevnitř nás samotných. Ti, kdo si jsou vědomi své hodnoty, jsou hrdi sami na sebe, uvědomují si vlastní jedinečnost a cenu, milují i své tělo. Tito lidé, jako i vy samotní, mají vůči sobě pozitivní postoj, lásku v sebe samu a vaše tělo toto vnímání odráží i navenek a ve spojitosti s každodenní péčí a správně vybranými, kvalitními produkty podtrhnete vaši přirozenou krásu, čímž v každé fázi vašeho života se cítíte dobře, ve vaši vlastní kůži. Kdo si je vědom své hodnoty, je hrdý na sebe, má cenu vlastní jedinečnosti, tak „Milujte své tělo“.

POCTIVOST A DŮVĚRYHODNOST

Poctivost ve vztazích s našimi zaměstnanci, uživateli, obchodními partnery, v ostatních vztazích zúčastněných stran, jsou hlavní zásadou naší hospodářské činnosti. Budovat a udržovat vztahy se zúčastněnými stranami, které jsou založené na respektu a vzájemné výměně hodnot. Respektovat obchodní, etické a morální zásady, plníme sliby.

KVALITA

Neustále usilujeme o vysokou a stabilní kvalitu našich výrobků a služeb. Vybíráme pouze nejlepší osvědčené přírodní aktivní složky, které jsou začleněny do našich produktů - poté, co jejich kvalita byla potvrzena přesnými, fyzikálně-chemickými, mikrobiologickými a dermatologickými testy. Dále pak pediatricky řízenými testy a byla prověřena jejich účinnost. Výsledné studie a efekty, které prezentujeme, se opírají o výsledky klinických hodnocení, uznávaných mezinárodních ústavů. Vysokou a konstantní kvalitu našich výrobků, potvrzuje také naši shodu s požadavky ISO 22 716 pro mezinárodní normy, které vyplývající z hlavních pilířů legislativy evropských kosmetik – a neméně pak v součinnosti dle výrobní praxe (GMP) v kosmetickém průmyslu.

PÉČE A ZAMĚŘENÍ SE NA UŽIVATELE

Všechny naše produkty jsou navrženy a vyrobeny dle nových trendů, přání a potřeb koncových uživatelů. Splnění našich slibů a výsledná spokojenost uživatelů, je náš nejvyšší cíl. Snažíme se vybudovat a udržovat vztahy se zákazníky, které jsou založeny na důvěře, podložené našimi sliby, která mají dlouhodobé trvání a zákazník je s naši značkou spokojen.

ZNALOSTI A INOVACE

Věříme v sílu znalostí, které dokážeme odměnit a neustále usilujeme o zlepšení. Držíme krok s dobou, investujeme do inovativních procesů a rovněž podporujeme vývoj pro zlepšení našich produktů. Naši snahou je mít prvenství ve vývojových řešeních, inovativních metodách a patentech, které obsahují revoluční ingredience, které ještě důsledněji plní potřeby našich uživatelů.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST FIREM

Jsme si vědomi významu v sociálním, ale i a přírodním prostředí ve kterém pracujeme a proto bereme odpovědnost naši role vážně a snažíme se tímto ji utvářet a pomáhat ke zlepšení této úrovně. Pomáháme zlepšovat kvalitu života našich zaměstnanců a jejich rodin. Dary a sponzorstvími podporujeme různé humanitární, vzdělávací, sportovní a kulturní projekty. Afrodita vynakládá veškeré úsilí v používání přírodních zdrojů, ekonomickým způsobem se snaží snížit dopad svých činností a výrobků na životní prostředí, na což dbáme výběrem správných výrobních procesů, technologií a spotřebu materiálů, které způsobují co nejmenší zásah do přirozeného světa.

TRADICE

Jsme pyšní na více než 40 letou tradici výroby, vysoce kvalitních kosmetických výrobků. Dnes můžeme úspěšně kombinovat naše bohaté zkušenosti s moderní know-how, moderní technologií a nejnovější trendy v kosmetickém průmyslu.

PROČ ZVOLIT PRODUKTY OD AFRODITY?

ÚČINKY PRODUKTŮ

Produkty, pod názvem AFRODITA COSMETICS, se vyznačují vysokou a stálou kvalitou. O tom, že jsou naše produkty účinné jsme přesvědčení nejen reakcemi spotřebitelů, ale účinnost našich produktů byla prokázána studiemi renomovaných mezinárodních institucí. Všechny produkty, které vyvíjíme, podstupují důkladné fyzikálně chemické a mikrobiologické testy. Dermatologické se provádějí pod dohledy pediatra a testy účinnosti provádí světově uznávané nezávislé instituce

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

AFRODITA COSMETICS, věří v sílu přírody, a proto produkty jsou vyvinuty dle našich vlastních receptur a z výběru těch nejlepších přírodních aktivních složek. Naše produkty obsahují až 96,5% složek přírodního původu a kromě toho, se snažíme vybírat přísady z ekologické produkce. Naše převážná většina produktů NEOBSAHUJE parabeny, silikony, vazelínu, parafín, umělá barviva nebo syntetické vůně.

NENÍ TESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Respektujeme život! V žádné fázi výroby, až do samého vzniku produktu, NETESTUJEME nic na zvířatech. Využíváme alternativních metod testovaní našich produktů, NAVÍC do našich produktů volíme takové přísady, u kterých dodavatel zaručuje, že ani tyto přísady a ingredience, nebyly testovány na zvířatech, ale u dobrovolníků (TESTY IN VIVO) nebo studií IN VITRO (laboratorními studiemi mimo živých organismů). Nová legislativa Evropské unie (nařízení (ES) č. 1223/209 30.11.2009), která vznikla v březnu 2013, zakazuje prodej kosmetických výrobků, které prošly testováním na zvířatech) což v Afroditě vítáme. Jsme také rádi, že se věda zaměřuje na vývoj alternativních metod testování, a že Evropská unie, tyto metody finančně podporuje.

DŮVĚRA NAŠICH SPOTŘEBITELŮ

Je pro nás klíčovou hodnotou. Generace spokojených spotřebitelů, jak u nás ve Slovinsku, tak i v zahraničí, nám vyjadřuje svou spokojenost a to je pro nás ukazatelem, že jsme na správně cestě. Je to pro nás motivace k dalšímu rozvoji, splnění vašich přání a požadavků. Dodržení našich slibů není přehnaným tvrzením. Náročnost a efektivita produktů byla prokázána několika testy mezinárodních institucí. Jsme hrdi, že jsme získali ocenění značky TOP 50, což znovu potvrzuje, že jsme přední kosmetická značka na domácím trhu, a díky naši distribuční síti, můžeme nabídnout naši kvalitu do několika zemí světa.

DOKONALÉ PŘIZPŮSOBENÍ PŘÁNÍM A POTŘEBÁM UŽIVATELŮ

AFRODITA COSMETICS při navrhování a výrobě všech produktů, vždy pracuje na přáních, touhách, potřebách a očekáváních uživatelů. Jejich spokojenost je výsledek spokojenosti zákazníka a to je pro nás klíčovou motivací. Se spotřebiteli se snažíme udržovat partnerské vztahy založené na důvěře, které jsou ohodnoceny oboustrannou spokojeností.

INOVACE

Je zásadním motorem pro nezastavitelný proces zlepšení našich produktů. Neustále hledáme nové, inovativní možnosti a revoluční složky, které umožní vytvoření většího souladu při naplnění potřeb uživatelů. Našimi zaměstnanci v našich laboratořích, jsou velmi schopní , motivovaní a vysoce kvalifikovaní odborníci, za jejichž prací stojí několik patentů v oblasti farmacie, mikrobiologie a chemie. Své znalosti vkládají do našich produktů a společně s oddělením marketingu, které neustále sleduje vývoj a požadavky trhu, vyvíjíme ročně přibližně 25 produktů, které jsou inovací, nebo úplnou novinkou v oblasti kosmetiky

Informace převzaty z: kozmetika-afrodita.cz