Jíme zdravě v Hradci

Vítejte na webu Jíme zdravě v Hradci!

Jedná se o unikátní projekt zaměřený na podporu zdravého stravování lidí v Hradci Králové a okolí

Jak to funguje?

Fungujeme podobně jako damejidlo.cz, akorát se zaměřením na zdravou výživu. V Hradci Králové máme spřátelené restaurace, které nabízejí denní menu. Každý den si z jejich denní meny vybíráme pouze ty zdravé pokrmy, které nabízíme svým klientům a rozvezeme je až k nim domů. Mimo tuto unikátní službu nabízíme i online poradenství nebo diagnostiku celého těla a následného sestavení jídelníčku. V našem online poradenství vám poradíme bezplatně, pokud však budete mít zájem o celou diagnostiku, účtujeme si částku za sestavení celého jídelníčku a prohlídku vašeho zdravotního stavu.

obrazek zdravy zivotni styl

Pro koho je služba vhodná?

Naši službu ocení převážně velmi zaneprázdnění lidé, kteří nemají příliš času na přípravu zdravých pokrmů. Je vhodná i pro starší lidi, kteří jsou již nemohoucí k vlastní přípravě pokrmů. Naši službu mohou využívat také studenti, kteří jsou během dne zaneprádněni studiem a nechtějí se stále stravovat ve stáncích s rychlým občerstvením. Dále je mohou využít maminky na mateřské dovolené , které mají dost práce s péči o děti a svou stravu během dne také zanedbávají.

Co je obsahem naší denní nabídky?

Jelikož si vybíráme pouze osvědčené a kvalitní restaurace, jejich pokrmy jsou z hlediska zdravotního vysoce vyvážené. Snažíme se, aby se v nabízených pokrmů převážně objevovala zelenina, ovoce, ryby, výrobky bez tuků a umělých konzervantů. Co určitě oceníte v denní nabídce?

Kalorické tabulky

Pokud si přeci jen chcete ověřit vyváženost danných jídel, můžete se podívat na kalorické tabulky

Věříme, že z naší nabídky pokrmů si vybere opravdu každý. Do budoucnosti máme v plánu náš sortiment rozšířit o výrobu vlastních fresh nápojů a fresh zmrzliny.

Autor (c) : Kristyna Zelena IM-3 2014