3. třída muži PROBLUZ - Sendražice 3:1 (2:0)

Zápasová fakta:

Branky Probluzi: Brixí L. 2x, Karlík
Rozhodčí: Vrtal, ŽK 4:1, diváků 120.

Sestava Probluzi: Brambora L. - Kolovratník, Brixí M., Karlík, Černohous - Hrdlička M., Neumann F., Brixí L., Lacina - Kolakovský, Podubecký (84. Brambora M.)

V možná posledním utkání podzimní části jsme na domácí půdě přivítali Sendražice. Do utkání jsme nastoupili v nových dresech od projektu Kopeme za fotbal. Možná i díky této parádě jsme prvních 5 minut byli jako omámení a pustili soupeře do 2 šancí. Poté jsme však převzali otěže zápasu a do poločasu vstřelili 2 góly. Ve druhém poločase jsme skóre navýšili, soupeř poté už jen snížil. Utkání jsme pak kontrolovali a zvítězili. Aktuálně nám tak patří pěkné 3. místo v tabulce.

Zveřejněno 26.10.2020

3. třída muži Dobřenice - PROBLUZ 4:2 (2:1)

Branky Probluzi: Neumann F., Podubecký
Rozhodčí: Nešněra, ŽK 3:4, diváků 150.

Sestava Probluzi: Brambora L. - Kolovratník, Karlík, Brixí M., Hrdlička J. - Lacina (65. Kolakovský), Neumann F., Hrdlička M., Kučera - Brixí L., Podubecký.

Sobotní odpoledne by se dalo nazvat jako den blbec. Začalo to odjezdem na zápas, kdy se nerozjelo obecní auto. Poté zapomenutá část dresů na Probluzi, tudíž se vše řešilo na poslední chvíli. Do zápasu jsme nastupovali téměř bez rozcvičení. A samotné utkání ani za komentář nestojí. Po 2 týdnech jsme nastoupili k utkání a bylo to znát. Totálně bez pohybu, koncentrace a zápalu pro hru. Utkání bylo rozhárené, po nesmyslných výrocích rozhodčího, také rozhádané. Za prohru si však můžeme sami, hrubými chybami jsme soupeři góly doslova darovali. Doufám, že si toto varování hráči uvědomí a vrátíme se k poctivé hře z úvodních utkání. Příští týden nás čeká aktuální lídr soutěže Libřice. Hraje se ve sváteční pondělí od 16:30 na Probluzi.