logo Aiakos

právní poradenství

Aiakos

SPRAVEDLNOST PRO KAŽDÉHO

socha Justice

Aiakos je advokátní kancelář se sídlem na Praze 4. Pracujeme rychle, spolehlivě a za dostupné ceny. Poskytujeme právní služby v rámci pracovněprávních vztahů, obchodních vztahů (daně, finance, živnosti), trestního práva a občanského práva (vlastnictví, dědictví, dluhy, exekuce).

Působíme zejména na území hlavního města Prahy a okolí, ale není pro nás problém Vás zastupovat po celé České republice. Máme více jak 20 let zkušenosti s právním poradenstvím. Během této doby jsme spolupracovali s více než 450 klienty. Se spoustou z nich spolupracujeme dlouhodobě. A nemalé procento z našich klientů se na nás obrací opakovaně. Ať už jsou to jen žádosti o radu, nebo žádost o zastoupení v jejich nových případech. Ovšem to neznamená, že bychom naše dlouhodobé klienty zvýhodňovali na úkor těch klientů, kteří jsou u nás poprvé.

Firemní motto zní: "Spravedlnost pro každého". Toho se jako firma držíme, a proto vynakládáme veškeré úsilí, abychom tomuto heslu dostáli. Pokud se pro nás rozhodnete a svěříte nám Váš případ, bude nám ctí pro Vás pracovat a vynasnažíme se, abychom vše vyřešili v co nejkratším možném čase.