Obchodování s kryptoměnou

Tip na dobrý první nákup

Pokud chcete investovat s větší částou alespoň 2700 ,- , nabízím vám dobrý tip jak dostat dobrý bonus do startu v investici do Kryptoměn. Zároveň bych chtěl také lehce uvést kde je možnost snadno a rychle nakupovat kryptoměny.

Nejdříve si vytvořte účet ve směnárně Coinbase a pošlete si tam peníze BANKOVNÍM PŘEVODEM. Rozhodně nepoužívejte nákup pomocí kreditní karty, museli by jste zaplatit poplatek 3,25%.

Celý proces vám bude trvat několik dní, ale dobrou zprávou je, že ho už nebudete muset opakovat. Nyní pojďme na ten trik. Když poprvé nakoupíte kryptoměny alespoň za 100$ (2700kč), coinbase vám pošle dárek 10$.

Poté bych již na Coinbase nenakupoval, poplatky jsou zde vysoké. Jde o to jen získat první startovní výhodný bonus. Postup jak si založit podrobně účet COINBASE zde

Výhodné nákupy

loga coinbasu png

GDAX je vlajková burza společnosti coinbase. Můžete na ní obchodovat kryptoměny Bitcoin, Ethereum, Bcash a Litecoin.Je důležité dodat, že na obchodování na GDAX-e potřebujete ověřit alespoň dva doklady totožnosti (napr. občanku a vodičák).

Podotýkám že služba Gdax již zanikla a převzala jí společnost Coinbase Pro , ovšem princip nulových poplatků zůstal zachován.

Zbytek peněz si teda přepošlete na GDAX (Coinbase Pro) , nakupujte, prodávejte a v případe potřeby depositnite (vložíte) další peníze z banky, resp. si na váš bankovní účet withdrawnite (vyberete) případný výdělek. Na GDAX je možné obchodovat za 0% poplatky. V praxi teda reálně nakupujete a prodáváte úplně zdarma. Jediný poplatek, který se vás týká je poplatek za SEPA platbu.

Zdroj web - kryptomagazin

Sepa

SEPA platbu můžete poslat ze svého běžného účtu vedeného v korunách, jako měnu zvolíte eura. Podmínkou úspěšné SEPA platby je, aby vaše banka i banka příjemce platby v režimu SEPA poskytovala – a tedy uměla provést.

Zdroj web - penize