O mně

Jmenuji se Martin Donát. Vystudoval jsem obor Aplikace osobních počítačů a správa sítí na Střední průmyslové škole elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce. V současné době jsem studentem 1. ročníku na Univerzitě Hradec Králové. Studuji obor Aplikovaná informatika. Po studiu bych rád pracoval jako webdesigner.

K mým koníčkům patří elektrotechnika, modelářství a tvorba webových stránek. Rád se učím novým věcem, a proto tvořím tento web, na který mám v plánu postupně přidávat další informace například z elektrotechniky nebo z nějakých mých nových poznatků. Na web budu také průběžně přidávat různé modely, které jsem nedávno dokončil nebo které se teprve chystám stavět.

Proč jsem pojmenoval svůj web jako Márwův web? Mám o necelé 2 roky starší sestru, která mi vymyslela přezdívku Marw. Tato přezdívka se mi časem začala zamlouvat víc a víc, protože je krátká, takže se dá všude dobře použít. Začal jsem ji hojně využívat jako podpis pro své návrhy DPS – desky plošných spojů. A teď jsem tak díky ní pojmenoval svůj web.

Pokud máš na mě nějakou otázku, neváhej mě kontaktovat v sekci kontakt.

šipka