Kdo jsme ?

Jsme tým mladých pracovitých lidí, kteří se snaží stále zdokonalovat a rozvíjet.

Zjistit více
Workflow

Něco o nás

Náš příběh

Hned poté co jsme odmaturovali, jsme na nic nečekali a v roce 2017 založili tuto firmu. Zprvu byl počet zaměstnanců hodně skromný. Začínali jsme ve třech lidech v malé kanceláři v centru Hradce Králové. Sháněli jsme zakázky, kde se jen dalo a postupně se nám začala vracet naše počáteční investice. Rok se s rokem sešel a my jsme si v roce 2018 domluvili spolupráci na větším projektu společeně s firmou Betechnik. V tento rok se do naší party přidávají 2 kamarádi z bývalé střední školy. Postupně se k nám začali obracet zákazníci se zajímavějšími projekty, které již vyžadovaly delší čas na vývoj a nebyly zdaleka tak jednoduché, jako obyčejné eshopy nebo statické weby. My jsme se této šance chopili a stále rozrůstali až na náš současný stav 10 pracovitých a svědomitých zaměstanců. Také jsme se přestěhovali do větší kanceláře na univerzitě v Hradci Králové, kde zároveň pomáháme studentům získat zkušenosti v praxi formou placených stáží.

Časová osa

Naše vedení

CEO

Václav Vacek (CEO)