Arboristika a výškové práce Zdeněk Hála

Arboristika, kácení stromů, ořez stromů, frézování pařezů, čištění okapů, mytí oken, ...

O firmě


Vítám Vás na svých webových stránkách "Arboristika Zdeněk Hála"

Jako živnostník v oboru arboristiky působím již přes 10 let, mám tedy mnohaleté zkušenosti nejen s kácením a rizikovým kácením stromů, ale také provádím odborné řezy stromů dle arboristických standardů (bezpečnostní,výchovné, redukční, zdravotní řezy aj.), instalace bezpečnostních vazeb korun stromů, frézování pařezů, odborné ošetření poškozených stromů a také likvidaci náletových dřevin. Samozřejmostí je i likvidace a odvoz dřevní hmoty a závěrečný úklid.

Do mého portfolia služeb dále patří provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky jakoje čištění okapů, mytí oken, instalace ptačích zábran apod. Své služby poskytuji v rámci celé České republiky, zejména pak ve Středočeském kraji a jeho okolí.

Nejčastěji spolupracuji s městskými úřady, obecními úřady, soukromými firmami, školními a jinými institucemi, ale mezi mé zákazníky patří v neposlední řadě i majitelé nemovitostí se zahradami a dřevinami, které potřebují odbornou péči a ošetření. Před provedením prací preferuji osobní setkání na místě provedení prací, kde je vhodné ujasnit si požadovaný rozsah prací k Vaší naprosté spokojenosti.

Cena se odvíjí od každé jednotlivé činnosti, zejména záleží na přístupnosti terénu, velikosti dřeviny a náročnosti provedení prací. Nacenění je provedeno při osobním setkání, kde je konzultováno se zákazníkem. Toto nacenění je zcela zdarma.
Disponuji veškerým potřebným vybavením, které splňuje bezpečnostní certifikace a předpisy. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti za škodu. Profesionálně provedená práce, bezpečnost a spokojenost zákazníka jsou mojí prioritou!

Neváhejte se na mě obrátit!