VÝTEJTE NA NAŠEM WEBU

ČEKAJÍ TADY NA VÁS VEŠKERÉ NOVINKY Z FILMOVÝHO SVĚTA

VÝTEJTE NA NAŠEM WEBU

ČEKAJÍ TADY NA VÁS VEŠKERÉ NOVINKY Z FILMOVÝHO SVĚTA

NOVINKY

Z Jamese Franca bude nový X-Men

Mutantí série to v posledních letech zkouší se spin-offy a rozhodně v nich hodlá pokračovat. Po úspěchu Logana a Deadpoola totiž dostane vlastní film nejen Gambit, ale i Multiple Man, jehož by si měl zahrát James Franco. Kdo že je Multiple Man? Tenhle mutant se dokáže nekonečně namnožit a pak své kopie zase pohltit i s jejich vzpomínkami. Není tedy divu, že má detektivní agenturu, která občas hledá i zatoulané kopie jeho samého. Multiple Mana píše Allan Heinberg, scenárista Wonder Woman, a už jsme ho viděli v X-Men: Poslední vzdor, kde si ho zahrál Eric Dane (Chirurgové). Francova verze bude nicméně stát na vlastních nohách (podobně jako chystaný Gambit s Tatumem) a v případě úspěchu se může začlenit do týmovky X-Force s Deadpoolem a Cablem.

Terminátor po mexicku?

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a samozřejmě má být začátkem nové trilogie, která značce vrátí zašlou slávu. Co zatím víme o hercích? Kromě Arnolda Schwarzeneggera se (poprvé od Terminátora 2) vrací i Linda Hamilton. Tihle dva by přitom měli dohlížet na novou hlavní hrdinku, která se podle nejnovějších drbů jmenuje Dani Ramos. Cameron prý chce roli obsadit osmnáctiletou Mexičankou a celý film se má odehrávat v Mexiko City. S trochou štěstí tak dostaneme napínák (vzdáleně...) podobný Sicariovi, jehož scénář má nově na starost Billy Ray (Kapitán Phillips, Na odstřel). Nový Terminátor každopádně dorazí v červenci 2019. A přestože už mu skoro nikdo nevěří, s Cameronem na palubě ho není radno podceňovat

Čekají nás další filmy ze Středozemě?

Určitě vám neuniklo, že Amazon chystá seriálového Pána prstenů. V prvních sériích se podíváme před Společenstvo prstenu (a kdo ví, co bude v případě úspěchu), rozhodně ale nepůjde o jediný projekt ze Středozemě, který nás čeká v nejbližších letech. Prodej televizních práv totiž umožnila rezignace třiadevadesátiletého Christophera Tolkiena z vedení Tolkien Estate. Právě Christopher přitom bránil všemožným tolkienovským adaptacím (filmy od Jacksona se mu nelíbily), což je postoj, který ostatní dědicové samozřejmě nesdílejí. V příštích měsících tedy zřejmě prodají všechno, co jim přijde pod ruku (dohoda s Amazonem byl jen rozjezd). A pravděpodobně začnou tím, že studiu Warner Bros. předají Silmarillion, ať si z něj natočí cokoliv, co se jim zalíbí. V tuhle chvíli se oficiálně ještě nic nedohodlo. Všechno je ale jen otázka času, protože filmový vesmír kolem Pána prstenů nezní jako něco, čemu se dá říct ne.

V KINECH

NÁZEV FILMU ŽÁNR ZNĚNÍ DÉLKA ČAS Místo
Star-Wars Smith 50 50 50 Pardubice
Black Panther Jackson 94 94 94 Pardubice
Adam Johnson 67 67 67 Pardubice
Star-Wars Smith 50 50 50 Pardubice
Star-Wars Smith 50 50 50 Pardubice
Star-Wars Smith 50 50 50 Pardubice